Odpowiedz

zwolnienie hipoteki - promesa

dobry wieczor,

chcialabym uzyskac informacje na temat czasu potrzebnego na wystawienie promesy i warunkow wykreslenia hipoteki z ksiegi wieczystej mieszkania (z wycena rzeczoznawcy)

 

Ile czasu rzeczoznawca ma na skontaktowanie sie ze mna? Ile dni na przeslanie operatu i ile czasu bank rezerwuje sobie na wydanie takiego zaswiadczenia?

 

Bede wdzieczna za potwierdzenie.

abasinska
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
27-09-2017
Wiadomość 1 z 5 (8 492 wyświetleń)

Re.: zwolnienie hipoteki - promesa

[ Edytowane ]

@abasinska, aneksy rozpatrujemy indywidualnie. Nie mamy ustalonego terminu, w którym kontaktuje się rzeczoznawca. Staramy się niezwłocznie kontaktować z klientami. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z doradcą, u którego był składany wniosek.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 5 (8 439 wyświetleń)

Re.: zwolnienie hipoteki - promesa

dziekuje za odpowiedz.

 

jesli dobrze rozumiem, bank nie jest w stanie okreslic deklarowanej ilosci roboczych na kazdym etapie takiej decyzji? (np. 5 dni roboczych na analize, 5 na wycene, 5 na decyzje?). Terminy są dużo bardziej rygorystycznie określone jeśli dotyczą klientów....

Odpowiedz
0 Lajków
abasinska
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
27-09-2017
Wiadomość 3 z 5 (8 401 wyświetleń)

Re.: zwolnienie hipoteki - promesa

Po złożeniu wniosku i skompletowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów decyzja jest podejmowana najszybciej jak to możliwe . Sytuacja wygląda analogicznie, jak przy rozpatrywaniu wniosku o  kredyt. Cały proces może potrwać około miesiąca, natomiast każdy wniosek  jest rozpatrywany indywidualnie.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 4 z 5 (8 372 wyświetleń)

Re.: zwolnienie hipoteki - promesa

ok, dziekuje!

Odpowiedz
0 Lajków
abasinska
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
27-09-2017
Wiadomość 5 z 5 (8 356 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy