Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

Z tego co mi wiadomo od rzeczoznawcy centrala ma tydzien na wydanie decyzji. Łącznie trzeba liczyc okolo 10 dni roboczych od wizyty rzeczoznawcy
Odpowiedz
0 Lajków
Coteraz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
29-03-2016
Wiadomość 31 z 39 (8 870 wyświetleń)

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

@Prykon dostarczane dokumenty mają określony termin ważności. Prosimy o ponowne dostarczenie w momencie przeterminowania dokumentu.
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 32 z 39 (8 817 wyświetleń)

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

Pozwolenie na użytkowanie lokalu traci ważność? Nieźle Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Prykon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
1
16-03-2016
Wiadomość 33 z 39 (8 815 wyświetleń)

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

[ Edytowane ]

@Prykon Dokument dotyczący użytkowania lokalu nie traci ważności. Poprzez ten kanał nie jesteśmy w stanie zweryfikować, jakie dokumenty dostarczałeś i udzielić szczegółowych informacji, który utracił ważność. Zachęcam do kontaktu z doradcą, u którego był składany wniosek o kredyt hipoteczny aby uzyskać szczegółowe informacje.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 34 z 39 (8 646 wyświetleń)

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

Ludzie to jest nie normalne wniosek kompletny zlozony 5 luty, decyzja wstepna i wycena po 1  tygodniu, 2 tyg pozniej prosba o doniesienie jednego papierkka, a dzisiaj jest 25 kwiecien a ja nie mam zadnej decyzji.. kobieta w banku zwleka mnie jak jakiegos idiote, jak donosilem ten papierek mowila 3-4 dni i decyzja bedzie juz ostateczna. a tu mija ponad miesiac i dalej nic dziaij dzwonie a ona mi mowi ze jeszcze 4-5 dni potrzebuja i decyzja bedzie (nie wiem czy wierzyc). To jest chore zeby takie rzeczy sie dzialy, zeby 3 miesiace kredyt zalatwiac i nic nie wiedziec. Powiedzcie mi czy moge jeszcze gdzies indziej sprawdzic stan mojego wniosku w tym banku czy tylko uu mojego (doradcy) o ile mozna tak Pania nazwac.

Odpowiedz
0 Lajków
lukasz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
09-03-2016
Wiadomość 35 z 39 (8 354 wyświetleń)

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

tylko u swojego doradcy u którego był składany wniosek
Odpowiedz
0 Lajków
stomex
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
12
2
22-02-2016
Wiadomość 36 z 39 (8 304 wyświetleń)

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

Złóż reklamacje na infolinii np. z powodu długiego terminu oczekiwania, wtedy możesz się czegoś dowiedzieć od samego banku, a i decyzję może to przyspieszy... Powodzenia!
Odpowiedz
0 Lajków
aneta_krol
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
2
21-03-2016
Wiadomość 37 z 39 (8 297 wyświetleń)

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

@lukasz Rozpatrujemy wnioski najszybciej jak to możliwe, z zachowaniem odpowiedniej staranności podejmowanych decyzji. Informacji o wniosku złożonym w oddziale może udzielić doradca, u którego wniosek był kompletowany lub inny doradca z oddziału hipotecznego.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 38 z 39 (8 247 wyświetleń)

Re.: terminy dla kredytu hipoteczne​go

Hura JAEmotikon: Szczęśliwy Dostałem wreszcie decyzje ostateczna pozytywna Emotikon: Szczęśliwy a wiecie ile czekałem ? Od 5 lutego czyli równe 3 miesiące... Bardzo długo... Ale tylko i wyłącznie zaufalem ing, i tylko tam złożyłem. Jutro podpisuje umowę. Nigdy jeszcze tyle stresu nie przeżyłem. Ale dziś już wiem że warto było. Pozdrawiam i życzę wszystkim samych pozytywnych decyzji które pozwolą lepiej żyć.
Odpowiedz
0 Lajków
mistrz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
09-03-2016
Wiadomość 39 z 39 (8 009 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy