Odpowiedz

pozyczka hipoteczna

W ing posiadam kredyt gotówkowy na kwotę 124.000 ( plus dyche debetu) w innych bankach nie posiadam zobowiązań

ale do rzeczy....

Obecnie  rodzice podarowali mi dom którego jestem wyłącznym właścicielem i który chce wyremontować. Wartość domu to ok 360.000

Zastanawiam się nad możliwością wzięcia Poz.hipotecznej na kwotę 240.000 na okres 17/20 max lat lat z czego 120.000 chciał bym przeznaczyć na spłatę całkowitą  kredytu gotówkowego i debetu  tak aby pozostać tylko z jednym hipotecznym a resztę przeznaczyć na  remont.

Pytanie czy Pożyczką hipoteczna można spłacić kredyt gotówkowy.i czy w ogóle będę miał zdolność do niej.

(mam 37 lat ,kawaler średni dochód netto to 5000 zł z umowy o pracę )

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 6 (3 437 wyświetleń)

Re: pozyczka hipoteczna

Pożyczką hipoteczną nie możesz spłacić prywatnych zobowiązań.
Mamy do tego specjalny produkt - kredyt konsolidacyjny. Zachęcam Cię do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 65, aby poznać bliżej tą ofertę.
Specjaliści pracują w dni robocze od 7:30 do 21:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 6 (3 402 wyświetleń)

Re: pozyczka hipoteczna

Ok to w takim razie dlaczego w opisie czytamy że taką pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel? A tu nie mogę jednak
I drugie pytanie czy konsidacja może być na taką kwotę240 z zabezpieczeniem hipoteką bo nie widze takiego produktu.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 6 (3 385 wyświetleń)

Re: pozyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna w całości jest na cele dowolne czyli takie, z których nie trzeba się rozliczać z bankiem.

Kredytu konsolidacyjnego możemy udzielić maksymalnie do 80% wartości nieruchomości, która będzie stanowiła jego zabezpieczenie – część wtedy będzie przeznaczona na spłatę zobowiązań, a część na remont.

W celu sprawdzenia możliwości finansowych zapraszam do kontaktu z naszą infolinią - 357 00 57.
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (3 334 wyświetleń)

Re: pozyczka hipoteczna

A jakie jest oprocentowanie takiego kredytu konsolidacyjnego zabezpieczonego hipoteką i czy w przypadku przeznaczenia reszty na remont jest wymagany kosztorys tak jak w zwykłym kredycie hipotecznym.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 6 (3 310 wyświetleń)

Re: pozyczka hipoteczna

Jeżeli chcesz skorzystać z dodatkowych środków na remont, należy wypełnić kosztorys prac na naszym druku bankowym. Z remontu musisz rozliczyć się na podstawie zdjęć, które powinny być zgodne z kosztorysem. 
Kredyt hipoteczny konsolidacyjny jest wyżej oprocentowany. Można skorzystać z oferty w wariancie Lekka rata lub Łatwy start. Warunkiem skorzystania z oferty są Regularne wpływy minimum 2000 zł na konto osobiste służące do spłaty rat kredytu w naszym banku przez 3 lata od dnia podpisania umowy. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią hipoteczną: 32 357 00 65, gdzie przedstawiamy szczegóły. Pracujemy od 7:30 do 21:00 od poniedziałku do piątku i w soboty od 8:00 do 16:00.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 6 z 6 (3 289 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy