Odpowiedz

pożyczka hipoteczna gotówkowa

dzień dobry,

mam kredyt hipoteczny na zakup mieszkania w innym banku. chciałam wstępnie zapytać, czy istnieje możliwość uzyskania pożyczki pod hipotekę mojej drugiej nieruchomości.

w praktyce wyglądałoby to tak:

-hipoteka na jedno mieszkanie z kredytem na 25 lat

-hipoteka na drugie mieszkania w celu uzyskania gotówki

zakładam oczywiście sytuację, w której będzie wystarczająca zdolność kredytowa

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Meg
Meg
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
01-02-2016
Wiadomość 1 z 4 (4 247 wyświetleń)

Re.: pożyczka hipoteczna gotówkowa

Możemy udzielić pożyczki hipotecznej na dowolny cel, z zabezpieczeniem na nieruchomości wolnej od wpisów.
Pożyczki udzielamy maksymalnie na kwotę, która jest uzależniona od dwóch czynników:
• zdolności kredytowej,
• maksymalnie może stanowić 80% wartości nieruchomości będącej zabezpieczeniem kredytu.
Udostępniamy możliwość rozłożenia spłaty pożyczki do 25 lat maksymalnie do 70 roku życia głównego kredytobiorcy, a można go spłacać w ratach równych albo malejących.
Jako zabezpieczenie akceptujemy nieruchomość mieszkalną to jest dom jednorodzinny, lokal mieszkalny, działka budowlana.
Wniosek można złożyć bezpośrednio w oddziale banku lub telefonicznie na infolinii kredytów hipotecznych. Infolinia dostępna jest pod numerem 32 357 00 65. Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 22:00 oraz w soboty od 8:00 do 20:00.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 237 wyświetleń)

Re.: pożyczka hipoteczna gotówkowa

Witam!

A jak wyglądałoby oprocentowanie takiej pożyczki?

Odpowiedz
0 Lajków
Bosman83
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-11-2016
Wiadomość 3 z 4 (3 824 wyświetleń)

Re.: pożyczka hipoteczna gotówkowa

Pożyczka hipoteczna na cel dowolny jest oprocentowana na poziomie 6,3% w wariancie standardowym (dla osoby, która nie ma u nas konta).

Jeżeli masz konto osobiste, lub zadeklarujesz jego otwarcie, z deklaracją wpływów na poziomie 2.000 złotych miesięcznie przez 3 pierwsze lata trwania kredytu, możemy zaproponować jeden z dwóch wariantów promocyjnych:

  • Oferta niższa marża
    oprocentowanie 5,90% i prowizja jednorazowa 4750 złotych lub
  • Oferta 0% prowizji
    oprocentowanie 6,2%, brak prowizji.
---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (3 784 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy