Odpowiedz

hipoteczny czy indywidualny???

Witam staralismy sie z męzem o kredyt hipoteczny mielismy w 2015roku 2900 netto w grudniu styczniu mielismy zdolnośc na 213 tys a  teraz okazuje sie nie nie mamy zadnej . Udalismy sie do banku sprawdzic nasza zdolnośc indywidualną i okazało sie ze mamy zdolnośc na 91tys lecz zdecydowaliśmy sie na 70 poniewaz tyle nas wystarczy by wraz ze swoimi oszczednościami  zbudowac dom surowy stan i tak jak chcielismy raty miec do tysiąca złotych  . Wniosek 24h wczoraj bylismy w banku dzis decyzja pozytywna  w piatek jedziemy podpisac umowe. przeczyliśmy z męzem wszystko i wyszło nam ze jeśli bysmy dostali naraz 200 tys musielibysmy spłacic 350 tys a tu spłacamy o 26 tys wiecej plus 1.600 prowizja , Kredyt mozna dobierac jesli zabraknie pieniadzy doliczają do jednej raty wiec Ci którzy chca zbudowac dom i sa stłamszeni przez doradców nie poddawać sie bo marzeń wam nikt nie odbierze . My chcemy zbudowac stan surowy i potem małymi kredytami i własnymi pieniadzmi wykańczac go , co najważniejsze nie jesteśmy zadłużeni do póżnej starości Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 1 z 1 (2 369 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy