Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

Z tego wynika, że chyba bardziej opłacało się jednak złożyć dokumenty w banku niż u doradcy... Ale dziwne, że po decyzji wstępnej jeszcze dostarczałaś dokumenty (ktoś pisał, że po decyzji wstępnej sprawdzają tylko wycenę nieruchomości i od razu jest decyzja ostateczna, może się mylę). Przynajmniej decyzję wstępną miałaś szybciutko Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
aneta_krol
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
2
21-03-2016
Wiadomość 51 z 76 (20 080 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

Ostatni dokument dotyczył umowy przedwstępnej a wymagał go analityk od podejmowania decyzji ostatecznej.. widocznie wczęsniej się nie dopatrzyli.. 

Ale faktycznie ogólnie dość szybko u mnie to idzie porównując z Wami od doradców zewnętrznych. Tyle, że ja nic na infolini sie nie dowiem, bo tam nie mają podglądu do mojego wniosku.. tylko doradca z oddziału może mi przekazywać informacje.

Odpowiedz
0 Lajków
eewwllaa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
0
22-03-2016
Wiadomość 52 z 76 (20 072 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

Od przekazania wyceny do decyzji ostatecznej czekaliśmy 14 dni roboczych, dzis rano zadzwonił doradca z wyczekiwaną informacją. Cały proces jak na obecne realia przebiegł całkiem sprawnie, wniosek z kompletem dokumentow złożyliśmy 17.02, nie bylo brakow ani poprawek, wszystko bezpośrednio w warszawskim oddziale. Pozdrawiam i życzę pozytywnych decyzji.
Odpowiedz
0 Lajków
anrzejg
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
09-03-2016
Wiadomość 53 z 76 (20 052 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

Dzisiaj otrzymałem pozytywną decyzję wstępną Emotikon: Szczęśliwy
Teraz pozostało czekać na rzeczoznawcę.
keromz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
21-03-2016
Wiadomość 54 z 76 (19 927 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

WITAM

A ja mam takie pytanie.

Dostałem wstępną pozytywną decyje.  Pani powiedziała ze teraz pobiorą mi 420zł za wycene.

I takie pytania mam.

Czy coś dalej może pójść nie tak? aha na mieszkanie jest kredyt zaciagnięty w ing w 2014r

A co jesli składałbym wnioski w innych bankach, to z każdego pobiorą za wycene mimo iż nie skorzystam przecież z wsyzstich tylko jednego??

Ile trwają pozostałe rzeczy od wstepnej decyzji?

Odpowiedz
0 Lajków
tobi665
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
05-06-2017
Wiadomość 55 z 76 (17 571 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

Decyzja wstępna nie jest gwarancją otrzymania kredytu. Sprawdzamy również nieruchomość, która ma być dla nas zabezpieczeniem. Decyzja ostateczna będzie podjęta po wycenie, jest to koszt który pojawia się przed udzieleniem kredytu. Możesz skorzystać z wyceny za pośrednictwem naszego banku lub dostarczyć swój operat szacunkowy. To Ty decydujesz gdzie zlecisz wycenę mieszkania. Przykro mi, nie jesteśmy w stanie sprawdzić szczegółów dotyczących Twojego wniosku. W sprawie czasu oczekiwania i ewentualnie dostarczanych dodatkowo dokumentów, należy kontaktować się z doradcą u którego składasz wniosek.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 56 z 76 (17 516 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

oki, ale pani dzwoniła ze teraz pobiorą 420zł z konta na wycene nieruchomości, więc pewnie we wniosku podpisałem takie coś.
Czy teraz można zmieni i dostarczyć swoją wycene?
Odpowiedz
0 Lajków
tobi665
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
05-06-2017
Wiadomość 57 z 76 (17 492 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

Proszę o kontakt z osobą, u której był składany wniosek.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 58 z 76 (17 468 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

witam

Mam jeszcze pytania.

Kredyt mam przyznany ale jeszcze nie uruchomiony.

Raty będzie sam bank sobie pobierał z konta (konto i kredyt w ing) czy ja mam robić przelewy?

Czy bank sam sprawdza kiedy nastąpi wpis do hipoteki czy ja mam w jakiś sosób mu to udowodnić aby zmiejszyli mi oprocentowanie?

dziekuje

Odpowiedz
0 Lajków
tobi665
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
05-06-2017
Wiadomość 59 z 76 (16 726 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić rachunku powiązanego z kredytem. Aby ustalić czy jest to konto bieżące proszę ponownie przesłać pytanie po zalogowaniu do bankowości elektronicznej lub zadzwonić do nas. Infolinia dostępna jest pod numerem 32 357 00 57 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-21.00 oraz w soboty 8.00-16.00.

Wpis banku do Księgi Wieczystej zweryfikujemy w przeglądzie elektronicznym KW po otrzymaniu zawiadomienia z sądu, że wpis został dokonany.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 60 z 76 (16 456 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy