Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

@Anocs @stomex @delfin @wgs Obecnie potrzebujemy około 25 dni roboczych na wydanie decyzji ostatecznej (od dnia złożenia kompletnego wniosku o produkt hipoteczny). Rozpatrujemy wnioski najszybciej jak to możliwe. Przepraszamy za wydłużony termin oczekiwania.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 11 z 76 (15 877 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

03.02.2016 wizyta w banku złożenie wszystkich na tamta chwile dokumentów mamy 26 a dalej nie ma dec. wstępnej. doradca mowi ze ma juz wniosiki z 04.02 a ze moj byl z 03.02 nie wazne bo przeciez do centrali musza wplynac i od wtedy sie liczy. raczej do konca miesiaca widzi to marnie wiec do ostatecznej bedzie wiecej niz srednie 25 dni!
Odpowiedz
0 Lajków
tsp
tsp
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
26-02-2016
Wiadomość 12 z 76 (15 854 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

[ Edytowane ]

@tsp Jeśli wniosek był złożony 3.02  to mamy jeszcze czas na podjęcie decyzji kredytowej (czas ten wynosi ok 25 dni roboczych od daty złożenia kompletnego wniosku).



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 13 z 76 (15 785 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

Witam

Tak jak było napisane:

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

@Anocs @stomex @delfin @wgs Obecnie potrzebujemy około 25 dni roboczych na wydanie decyzji ostatecznej (od dnia złożenia kompletnego wniosku o produkt hipoteczny). Rozpatrujemy wnioski najszybciej jak to możliwe. Przepraszamy za wydłużony termin oczekiwania.

 

To mamy rozumiec ze to juz po wizycie rzeczoznawcy jest nastepne 25 dni roboczych?

Bo jak mniemam komplet dokumentow do decyzji wstepnej ktorej jeszcze nie ma to nie to samo co komplet do decyzji ostatecznej i czas liczymy od nowa?

Pozdrawiam tsp


KatarzynaA pisze:

@tsp Jeśli wniosek był złożony 3.02  to mamy jeszcze czas na podjęcie decyzji kredytowej (czas ten wynosi ok 25 dni roboczych od daty złożenia kompletnego wniosku).


 

Odpowiedz
0 Lajków
tsp
tsp
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
26-02-2016
Wiadomość 14 z 76 (15 263 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

@KatarzynaA @AgnieszkaBin

 

...taka mała propozycja...

 

Może zamiast podawać średnią dni roboczych. którą potrzebujecie na przerobienie wniosku (która jak łatwo zauwaużyć, potrafi się ostatnio zmienić z dnia na dzień i przez to jest bardzo mało miarodajna), zaczniecie podawać najczęściej powtarzającą się datę złożenia wniosków, którym aktualnie przyznawane są decyzje ostateczne...?

Rozumiem doskonale, że każdy przypadek jest inny i to też będzie średnia, ale mimo wszystko będziemy mieli lepsze rozeznanie w jakiej jesteśmy sytuacji, i czy już mamy się zwracać do konkurencji, tak by nie tracić naszych zadatków/zaliczek/ciężko zarobionej kasy...

Odpowiedz
0 Lajków
wgs
wgs
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
18-02-2016
Wiadomość 15 z 76 (15 708 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

Wniosek składałam 29.01, uzuzpełnienie 05.02  i jak na razie to wniosek nie przeszedł jeszcze analizy. Ponoć w piątek były przerabiane wnioski z 04.02. Przed chwilą na infolini usłyszałam że obecny czas oczekiwania na decyzje ostateczną to ok 25 dni - wcześniej informowali że decyzja wstępna w 16 dni... 

Odpowiedz
0 Lajków
Susu
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
0
29-02-2016
Wiadomość 16 z 76 (15 605 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego


Przed chwilą na infolini usłyszałam że obecny czas oczekiwania na decyzje ostateczną to ok 25 dni - wcześniej informowali że decyzja wstępna w 16 dni... 

 

To się nie wyklucza Emotikon: Szczęśliwy

Decyzja wstępna i ostateczna to dwie różne rzeczy.

15-16 dni decyzja wstępna, 4-5 dni wycena, 5 dni decyzja ostateczna.

Razem 25 dni roboczych.

Odpowiedz
0 Lajków
lukech
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
3
23-02-2016
Wiadomość 17 z 76 (15 586 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

Mam nadzieję bo dzisiaj wypada ten 16 dzień. Czy ktoś z 05.02 dostał już decyzję wstępną??
Odpowiedz
0 Lajków
Susu
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
0
29-02-2016
Wiadomość 18 z 76 (15 569 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

My skłądaliśmy 4 lutego i decyzji wstępnej nadal nie mamy..

Odpowiedz
0 Lajków
basiak89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
1
15-02-2016
Wiadomość 19 z 76 (15 545 wyświetleń)

Re.: decyzja wstępna do kredytu hipotecznego

Weźcie jeszcze pod uwagę, że ten czas jest liczony od momentu wpłynięcia dokumentów do centrali, a nie do Waszego doradcy. Ja również składałem 4 lutego, ale w centrali dokumenty były podobno 10 lutego. Szacuję więc, że decyzja wstępna będzie pod koniec tego tygodnia.
Odpowiedz
0 Lajków
lukech
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
3
23-02-2016
Wiadomość 20 z 76 (15 488 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy