Odpowiedz

decyzja negatywna

Jestem Państwa wieloletnią (ok 10 lat) klientką. Wiek 35 lat, praca w branży IT, zarobki całkiem niezłe, umowa na czas nieokreślony, brak kredytów, brak dzieci. Kiedyś miałam kredyt hipoteczny w banku ING był on regularnie spłacany. Teraz chciałam starać się o nowy oczywiście zdolnośc jest, wpłata własna ok 40%. Po złożeniu wniosku decyzja negatywna. Podobno zostałam odstrzelona już na etapie automatu scoringowego. Przyczyna odrzucenia w odp na moją reklamację:

 

"...[podstawaprawna:art.70austawyPrawobankowe]
ProfilryzykaKlienta..."

 

Zastanawiam się jakim klientem trzeba być żeby przejść przez Państwa automat scoringowy???!!!!

Dalsze info "Prosimy o ponowne złożenie wniosku kredytowego. Obecny wniosek jest zamknięty".

I pytam się co to zmieni??!! Przecież moje dane będą identyczne jak w momencie złożenia wniosku po raz pierwszy.

 

Przykre że tak traktują Państwo swoich stałych wieloletnich klientów. No cóż...będę musiała poszukać kredytu gdzie indziej a swoje konto w ING z regularnymi wpływami zamknąć

Odpowiedz
0 Lajków
Klientka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-07-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 454 wyświetleń)

Re: decyzja negatywna

[ Edytowane ]

Przykro mi, że podjęliśmy taką decyzję. Na Twoją zdolność kredytową składa się wiele czynników. Analizujemy je podczas każdorazowego złożenia wniosku. Chciałabym to wyjaśnić natomiast tutaj nie mam wglądu do systemu. Jeśli uważasz, że w Twojej sprawie, nie zrobiliśmy wszystkiego, co mogliśmy oraz nie zgadzasz się z naszą odpowiedzią, prześlij do nas wiadomość po zalogowaniu do bankowości internetowej. Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie ponownie. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 431 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy