Odpowiedz

czas decyzji

Witam a jak teraz wygląda czas oczekiwanie na decyzję czy coś się poprawiło czy dalej trwa to wiecznie?

Dla przykładu ja złożyłem wniosek 07-03 status analiza dok.

08-03 mój znajomy składał wniosek w innym Banku (mb) i wczoraj dostał pozytywną decyzję

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 5 (1 267 wyświetleń)

Re: czas decyzji

Koper, staramy się, aby wszystkie wnioski kredytowe złożone przez Klientów rozpatrzyć w jak najkrótszym możliwym terminie. W sytuacji, gdy nasza oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, wniosków o kredyt wpływa więcej, co może przełożyć się na czas oczekiwania. Decyzję ostateczną podejmujemy do 21 dni. Ważne, że czas ten liczymy od momentu złożenia kompletu dokumentów. 

Jeśli masz wątpliwości dotyczące etapu, na którym znajduje się Twój wniosek najlepiej skontaktuj się ze Specjalistą lub Przedstawicielem bankowym, z którym kompletujesz dokumenty. Udostępniliśmy również możliwość sprawdzania analizy wniosku, na naszej stronie. Dzięki temu każdy nasz klient, samodzielne sprawdzi aktualny status swojego wniosku hipotecznego.


Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.

Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
121
37
19-03-2018
Wiadomość 2 z 5 (1 230 wyświetleń)

Re.: czas decyzji

Widzę bo czytam forum że ta odpowiedzieć jest chyba z automatu wklejana kiedy pada magiczne słowo CZAS. Niestety ale szkoda czasu na bawienie się w kotka i myszkę. Tym bardziej nie smak jest duży że będąc klientem prawie 20lat a tu taka odpowiedź z ctr+v. Tak jak wcześniej pisałem konkurencja bije was na głowę jeżeli chodzi o kredyty hipoteczne od czasu po warunki. Zdecydowałem się na kredyt bo skoro mam już konto tyle lat to wszystko pójdzie git a tu proszę bank który wszendobylko ogłasza swoją ofertę aspiruje do rangi Lidera nie radzi sobie z procesowaniem a jak widac mniejsi gracze nie maj z tym problemu. Kredyt hipoteczny którego załatwienie trwa dłużej niż dwa tygodnie mówię to o samej wstępnej decyzji jest produktem mocno wybrakowanym. Konkurencja jednak jest i jest w czym wybierać. A czas ucieka a mieszkanie wiecznie czekać nie będzie. Do rzeczy w właśnie złożyłem rezygnację z wniosku. Jedyny plus tej wolnej procedury to że nie poszło zapytanie do biku więc w innym baku nie będą grymasic. Konto do zamknięcia i Ast LA vist Ing. Nie polecam.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 5 (1 208 wyświetleń)

Re: czas decyzji

Gdzie można sprawdzić na jakim etapie jest wniosek?

Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
34
0
09-03-2019
Wiadomość 4 z 5 (1 147 wyświetleń)

Re: Re.: czas decyzji

@Koper Przykro nam, że masz o nas takie zdanie. Wasze wnioski staramy się rozpatrywać jak najszybciej to jest możliwe. Chcemy, aby klienci nie musieli długo czekać na decyzję. Nie zawsze da się to zrobić w dwa tygodnie. kiedy mamy tych wniosków naprawdę dużo. Robimy też wszystko, aby rozpatrzyć je w ciągu "ustawowych" 21 dni. 

@Alutka11 Odpowiedziałem na Twoje pytanie pod Twoim wątkiem.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Moderator
Moderator icon
48
13
26-11-2018
Wiadomość 5 z 5 (1 139 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy