Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zmniejszona rata po otrzymaniu wpisu do księgi wieczystej

W dniu 7 kwietnia podpisałam akt notarialny dot. kupna mieszkania. W tym dniu uruchomiony zosatł rówież kredyt. W dniu 26 kwietnia 2016r. przekazłam ING zawiadomienie sądu o wpisie do księgi wieczystej. Przy podpisywaniu umowy kredytowej doradca powiedział, że wówczas gdy przekeżemy informację o wpisie będzie zmniejszona rata kreydtu. W związku z tym mam pytanie od kiedy zacznie obnowiązywać niższa rata? Czy będzie jakaś informacja w harmonogramie?

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
basiak89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
1
15-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 508 wyświetleń)

Re.: Zmniejszona rata po otrzymaniu wpisu do księgi wieczystej

Zależy mi żeby pomóc. Niestety społeczność nie jest kanałem szyfrowanym, dlatego nie mogę odnieść się bezpośrednio do Twojego kredytu. Aby sprawdzić dokładne informację, proszę o przesłanie wiadomości po zalogowaniu się do swojej usługi ING BankOnLine lub Moje ING, bądź kontakt pod numerem 32 357 00 57. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od 08:00 do 20:00 oraz w soboty od 08:00 do 16:00.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (3 436 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy