Odpowiedz

Zmiana okresy kredytowania

Dzień dobry 

Mam u Państwa kredyt hipoteczny ok 400 tys zł na 30 lat (jeszcze 28 lat  i 380 tys)

Chciałbym nadpłacić go kwotą ok 100 tys i skrócić okres kredytowania na np. 15-20 lat. 

Czy w przyszłości będę mógł ponownie  wydłużyć okres kredytu i zmniejszyć ratę?  

Odpowiedz
0 Lajków
mercii85
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-11-2018
Wiadomość 1 z 4 (3 239 wyświetleń)

Re: Zmiana okresy kredytowania

[ Edytowane ]

Jeśli podpiszesz aneks do umowy, który skróci czas kredytowania nie będziesz mógł wydłużyć go w przyszłości. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 204 wyświetleń)

Re: Zmiana okresy kredytowania

A czy można zmniejszyć okres kredytowania bez nadpłacania kredytu? poprawiła mi się sytuacja finansowa i mogłabym płacić wyższe raty miesieczne - alenie chciałabym nadpłącać kredytu (przynajmniej na razie). 

Odpowiedz
0 Lajków
Magdaaaa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
17-01-2019
Wiadomość 3 z 4 (2 685 wyświetleń)

Re: Zmiana okresy kredytowania

Tak, jest taka możliwość, ale w tym przypadku będziemy ponownie badać Twoją zdolność kredytową i podejmować decyzję indywidualną. Koszt przygotowania aneksu do umowy to 200 zł.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 4 z 4 (2 653 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy