Odpowiedz

Zmiana adresu zamieszkania na umowie

Witam ,
Mam pytanie odnośnie adresu zamieszkania. Dostalismy z żoną umowę o kredyt ale na umowie jest stary adres zamieszkania. Czy trzeba teraz zmieniać umowę przed podpisaniem czy wystarczy powiadomić o tym fakcie przy podpisywaniu umowy ?
Serdecznie pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Ologr
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
07-09-2019
Wiadomość 1 z 6 (7 662 wyświetleń)

Re: Zmiana adresu zamieszkania na umowie

Wystarczy, że zgłosicie nam zmianę adresu, możecie to zrobić w bankowości internetowej lub w oddziale banku. Zmiana będzie skutkowała aktualizacją do wszystkich produktów w naszym banku, łącznie z kredytem hipotecznym. Jeśli tej umowy kredytowej jeszcze nie podpisaliście, to wydrukujemy nową z nowym adresem. Jeśli jest już podpisana, to nie trzeba tego zmieniać na wydruku, wystarczy zmiana w systemie.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 6 (7 652 wyświetleń)

Re: Zmiana adresu zamieszkania na umowie

Witam,

w którym miejscu należy zmienić adres dotyczący kredytu w bankowości internetowej?

 

Zmieniłam już dane korespondencyjne, ale korespondencję związaną z kredytem otrzymuję ciągle na stary adres, który jest w umowie kredytowej.

Odpowiedz
0 Lajków
monique89
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
14-01-2020
Wiadomość 3 z 6 (6 976 wyświetleń)

Re: Zmiana adresu zamieszkania na umowie

Witaj,

adres do korespondencji powinnaś zmienić w zakładce: 
Dane i ustawienia - Dane. 
Podejrzewam, że dane nie zostały jeszcze zaktualizowane i dlatego korespondencja dotarła jeszcze na poprzedni adres.
Proszę, napisz do nas na czacie po zalogowaniu do Mojego ING. Sprawdzimy to dla Ciebie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 6 (6 915 wyświetleń)

Re.: Zmiana adresu zamieszkania na umowie

[ Edytowane ]

[adres]

Odpowiedz
0 Lajków
ewajab9581
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-07-2021
Wiadomość 5 z 6 (4 751 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiana adresu zamieszkania na umowie

ewajab9581, usunęliśmy podany przez Ciebie adres we wpisie ze względów bezpieczeństwa. Napisaliśmy też do Ciebie wiadomość prywatną w tej sprawie Emotikon: Szczęśliwy

W powyższych odpowiedziach podaliśmy już w jaki sposób można zmienić adres. W przypadku adresu zamieszkania zmienisz go na dwa sposoby:

  • w Moim ING: Profil/Moje dane/Dane osobiste/Edytuj lub
  • osobiście w naszym oddziale w Polsce.

Adres do korespondencji możesz też zmienić telefonicznie +48 32 357 00 69 (infolinia jest całodobowa).


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 6 z 6 (4 693 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy