Odpowiedz

Wynik analizy

Witam
Wnioskowałem o kredyt 300.000 zl wczoraj status wniosku zmienił sie na analiza zakonczona , uzyskałem informacje w banku ze bank obliczyl moja zdolnosc na 200.000 zl jezeli nie uda sie juz tego zmienic to czy jezeli ta kwota jest dla mnie wystarczajaca to wniosek kredytowy mozna kontynuowac czy trzeba skladac od nowa na 200.000?
Odpowiedz
0 Lajków
Darek1984
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-05-2019
Wiadomość 1 z 4 (2 795 wyświetleń)

Re: Wynik analizy

Witaj,

gdy wniosek jest w analizie wstępnej, możesz go kontynuować na kwotę 200 000 zł. Nie musisz składać nowego wniosku. 
Jeśli analiza została zakończona, powinieneś złożyć nowy wniosek na mniejszą kwotę. 
W tej sytuacji proszę Cię o kontakt ze specjalistą, u którego złożyłeś wniosek. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 742 wyświetleń)

Re: Wynik analizy

Czyli jezeli wyswietla mi sie ze zostala zakonczona wstepna analiza to moge na tym samym wniosku czy nie ?
Odpowiedz
0 Lajków
Darek1984
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-05-2019
Wiadomość 3 z 4 (2 722 wyświetleń)

Re: Wynik analizy

Jeśli status wniosku, to analiza wstępna do akceptacji, będziesz mógł zmienić kwotę kredytu.
Niestety tutaj nie mamy wglądu do Twojego wniosku. Żebyśmy mogli udzielić konkretnej odpowiedzi, proszę o kontakt ze specjalistą, u którego składałeś wniosek.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (2 713 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy