Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wydłużenie okresu budowlanego/niewyrobienie się z wykończeniem

Cześć,

 

Niestety nie wyrobiliśmy się z wykończeniem mieszkania z przyczyn niezależnych od nas (skręcenie kolana, naprawianie usterek z rękojmi przez dewelopera), a nadszedł czas rozliczenia drugiej transzy kredytu. 

 

Została nam tylko łazienka, do zrobienia - 90% kosztorysu się zgadza.

 

Czy jest szansa, żeby nie podpisując aneksu wydłużyć odrobinę czas składania oświadczenia o zakończeniu robót? Możliwe, że w dwa, trzy tygodnie byłoby zrobione.

Ewentualnie czy aneks w takich sytuacjach jest tylko formalnością i płacąc za aneks będzie można przedłużyć okres budowlany bez problemu? 


Jak to zrobić? Załączyć zdjęcia tego co zostało zrobione i dopiero ING będzie decydować o sposobie rozwiązania sprawy?

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Miszka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-02-2019
Wiadomość 1 z 2 (4 177 wyświetleń)

Re: Wydłużenie okresu budowlanego/niewyrobienie się z wykończeniem

Skontaktuj się proszę z naszą infolinią: 32/ 357 00 57. Jest ona dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 21:00. W soboty w godzinach 8:00 – 16:00. Sprawdzimy wtedy, jakie masz możliwości. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 154 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy