Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Re.: Wycena nieruchomości a decyzja ostateczna

martulla Proszę, skontaktuj się z specjalistą, który przyjmował Twój wniosek. On umówi Ci spotkanie w celu podpisania umowy kredytowej. 
Jeśli będzie taka możliwość, to może się to odbyć także w sobotę. Nie mogę Ci jednak zagwarantować, że w tym dniu specjaliści będą dostępni. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 11 z 23 (9 597 wyświetleń)

Re: Re.: Wycena nieruchomości a decyzja ostateczna

Wniosek w dalszym ciągu stoi - osoba zajmująca się sprawą wzięła sobie wolne, a sprawa tkwi u niej na stanie od 2 dni i nikt się nią nie zajmuje.

Ten bank można tylko odradzać - opieszałość rodem ze stereotypowych państwowych urzędów.

Ludzie... my jesteśmy klientami, na których zarabiacie a nie u***liwymi petentami!

Odpowiedz
0 Lajków
martulla
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
11-05-2019
Wiadomość 12 z 23 (9 488 wyświetleń)

Re: Re.: Wycena nieruchomości a decyzja ostateczna

Dokument dodatkowy ktorego oczekiwał analityk ING wpłynął do banku w połowie zeszłego tygodnia... od tamtej pory status sie nie zmienił i dalej widnieje "oczekujemy na dodatkowe dokumenty"... KPINA!!

Odpowiedz
0 Lajków
martulla
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
11-05-2019
Wiadomość 13 z 23 (9 408 wyświetleń)

Re: Re.: Wycena nieruchomości a decyzja ostateczna

[ Edytowane ]

Przykro mi, że odradzasz nasz bank ☹ Każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie. Staramy się robić to tak szybko, jak tylko możemy. Na tym etapie, szczegóły może sprawdzić dla Ciebie specjalista u którego kompletowałaś wniosek. Jestem przekonana, że specjalista skontaktuje się z Tobą jak tylko zmienimy status wniosku. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 14 z 23 (9 336 wyświetleń)

Re: Re.: Wycena nieruchomości a decyzja ostateczna

Jaki jest czas oczekiwania na rzeczoznawce do wycene domu w ramach kredytu hipotecznego?

 

Odpowiedz
0 Lajków
myka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-09-2019
Wiadomość 15 z 23 (8 596 wyświetleń)

Re: Re.: Wycena nieruchomości a decyzja ostateczna

Staramy się to robić jak najszybciej. Obecnie czas oczekiwania wynosi około 10 dni. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 16 z 23 (8 560 wyświetleń)

Re: Re.: Wycena nieruchomości a decyzja ostateczna

[ Edytowane ]

A jesli operat wlasny dostarczono to ile dni sie czeka na ostateczna?

Odpowiedz
0 Lajków
roloc
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
23-09-2019
Wiadomość 17 z 23 (8 333 wyświetleń)

Re: Re.: Wycena nieruchomości a decyzja ostateczna

[ Edytowane ]

roloc od złożenia kompletu dokumentów wraz z operatem szacunkowym decyzję kredytową podejmiemy do 21 dni kalendarzowych. Status wniosku powinien się jednak zmienić do 5 dni roboczych. 
Jeśli operat będziesz chciał wykonać samodzielnie ze swoim rzeczoznawcą, powinieneś to zrobić zgodnie z wytycznymi, które znajdziesz tutaj.
Życzę pozytywnej decyzji kredytowej i realizacji swoich planów Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 18 z 23 (8 251 wyświetleń)

Re: Re.: Wycena nieruchomości a decyzja ostateczna

[ Edytowane ]

operat już zrobiony. wysłany w środę to w piątek powinien być w banku. Czyli tak naprawdę do 5 dni roboczych od tego poniedziałku? Rezerwacja nam się zaraz kończy... Można to jakoś przyśpieszyććć?

Odpowiedz
0 Lajków
roloc
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
23-09-2019
Wiadomość 19 z 23 (8 241 wyświetleń)

Re: Re.: Wycena nieruchomości a decyzja ostateczna

Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z osobą, u której kompletowałeś dokumenty. Specjalista sprawdzi, jak może Ci pomóc. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 20 z 23 (8 143 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy