Odpowiedz

Wstępna kalkulacja k.hipotecznego

Witam,

Chciałbym się wstępnie dowiedzieć jaką kwotę kredytu hipotecznego mógłbym uzyskać?

Mam obecnie umowę o pracę na czas określony (do 31 czerwca '19), zarabiam 2500,00 zł/miesiąc + premia kwartalna (min 1500,00zł/kwartał)

Moja narzeczona zarabia najniższą krajową na umowie o pracę (aktualna umowa do 30 kwietnia '18)

Obecnie posiadam również kredyt gotówkowy w ING, zostało do spłaty jakieś 5tyś (rata ok 170 zł)

1. Czy aby łatwiej uzyskać kredyt hipoteczny trzeba spłacić obecny gotówkowy czy nie ma to żadnego wpływu?

2. Planujemy zakup domu w stanie deweloperskim zamkniętym o wartości 240tyś, który trzeba wykończyć - jaką wstępną wartość kredytu możemy usykać na podstawie powyższych danych?

Odpowiedz
0 Lajków
JKol
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
03-02-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 779 wyświetleń)

Re: Wstępna kalkulacja k.hipotecznego

[ Edytowane ]

Wstępne możliwości finansowe, pozwalają na złożenie wniosku.

Od ceny zakupu trzeba mieć 20% wkładu własnego więc kredyt byłby na 192 000zł.

Uwzględniam tylko Twoją umowę, ponieważ musi być zawarta przynajmniej na 12 miesięcy do przodu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 633 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy