Odpowiedz

Współwłasność a wkład własny

Witam
Posiadam razem z bratem dom na współwłasność. Czy może to zostać przez bank rozpatrzone jako wkład własny? Obecnie z żoną chcielibyśmy kupić mieszkanie do wartości 160000. Oboje posiadamy umowy o pracę i jestem klientem Ing od ok 10 lat z pomyślną historią kredytową. Zmierzam do tego czy bank jest w stanie rozpatrzyć wniosek o kredyt na podstawie indywidualnej sytuacji klienta?
john1985
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
01-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 550 wyświetleń)

Re.: Współwłasność a wkład własny

Wymagamy posiadania minimum 20% wkładu własnego. Ewentualnie przy zabezpieczeniu na innej nieruchomości udzielimy kredytu łącznie na 80% wartości nieruchomości stanowiących zabezpieczenie kredytu ( z pominięciem wkładu własnego). W tym przypadku, brat musiałby wyrazić zgodę na obciążenie nieruchomości hipoteką i podpisać stosowne dokumenty. Aby zbadać wstępną zdolności kredytową, proszę o kontakt przez:
• formularz internetowy,
• infolinię produktów hipotecznych (32 357 00 65), gdzie specjalista przedstawi szczegóły oferty i umówi na spotkanie. Infolinia jest czynna w dni robocze od 08: 00 do 20: 00 oraz w soboty od  08: 00 do 16: 00,
• oddział z obsługą kredytów hipotecznych; żeby odnaleźć najbliższy - proszę o kontakt z infolinią.
Zachęcam do skorzystania z oferty.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 539 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy