Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

@alexzem Ooo widzę poważnego konkurenta w wyścigu do decyzji ostatecznej. Początek w tym samym dniu, kolejne etapy też podobnie, nawet avatar ten sam Emotikon: Szczęśliwy. Zakłkadamy sie , kto pierwszy na mecie?Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
sklodziu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
19
24-03-2018
Wiadomość 191 z 748 (9 696 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Cześć @sklodziu, jestem za Emotikon: Bardzo szczęśliwy składałeś wniosek również w innym banku? 

Bo ja planuję, tylko muszę zebrać komplet dokumentów. Oferta w ING jest lepsza, ale to, co ludzie tutaj piszą zaczyna niepokoić Emotikon: Mrugający

alexzem
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
12-04-2018
Wiadomość 192 z 748 (9 684 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Depcze Was po pietach wiec dolaczam do wyscigu 😁
20.03 zlozenie wniosku
09.04 decyzja wstepna
Teraz czekam na rzeczoznawce.
I caly czas licze na "mete" sporo przed koncem kwietnia.
Nadzieja umiera ostatnia 😉
JustynaD
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
15
07-04-2018
Wiadomość 193 z 748 (9 672 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Nie składałem, napaliłem się na ING jak arab na kurs pilotażu Emotikon: Mrugający. Tak poważnie to zebrałem kilka ofert i wybrałem jedną i jak miałbym przechodzić przez te wszystkie zaświadczenia, papiery itd w innych bankach, to przypomina mi się choroba lokomocyjna z dzieciństwa. Pewnie w każdym banku coś nie przypasuje tak jak byśmy chcieli - jak nie terminy to zbyt dociekliwe formalności lub "kulejący" doradca. Wybrałem ten i nie będę narzekał, jak się uda to ok jak nie to świat też się nie zawaliEmotikon: Mrugający.
sklodziu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
19
24-03-2018
Wiadomość 194 z 748 (9 656 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

@JustynaD, U mnie rzeczoznawca zjawił się dwa dni po przesłaniu do banku potwierdzenia przelewu za operat i jak na ING to prawie sprint. Nawiasem mówiąc dobrze byłoby na "majówce" świętować finał. Trzymam kciuki.
sklodziu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
19
24-03-2018
Wiadomość 195 z 748 (9 650 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

@JustynaD , @sklodziu, @alexzem staję z Wami w szranki 😉 miejmy z tego wyczekiwania jakąś przyjemność...
12.03 rejestracja wniosku w banku
06.04 wstępna decyzja
09.04 oddanie operatu do banku
I czekam...

Również nie składałam wniosku w innym banku. Minęło już tyle czasu że wszystkie dokumenty trzeba byłoby zbierać na nowo ☹
Mam czas do konca maja z umową ostateczną
Ostróżka
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
27
20-03-2018
Wiadomość 196 z 748 (9 636 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

@Ostróżka wyzwanie przyjęte.Jak tak dalej pójdzie to zaraz zaczniemy się tu umawiać na parapetówęEmotikon: SzczęśliwyEmotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy
sklodziu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
19
24-03-2018
Wiadomość 197 z 748 (9 628 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Życzę wszystkim jak najszybszej parapetówki 🏠🥂
A tak w ogóle gdzie te szczęśliwe domy stoją? Bo ja Wielkopolska, pod Poznaniem ☺ pozdrawiam 👋👋
Ostróżka
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
27
20-03-2018
Wiadomość 198 z 748 (9 576 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

U mnie Kraków :-) jak juz stoczymy te boje z bankiem to będzie z górki, taka mam nadzieje. Ja składam do innego banku tak asekuracyjnie, tez sposród wielu ofert wybrałam ING jako 1. Trzeba się rzeczywiście z tym kredytem trochę pobujać, to nie jest takie hop siup załatwić wszystko. Mam jeszcze czas bo pieniądze z banku są mi potrzebne do 2 transzy do połowy czerwca, ale jednak człowiek się denerwuje mimo wszystko ;-) w innych bankach slyszalam ze to sprawniej idzie.
alexzem
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
12-04-2018
Wiadomość 199 z 748 (9 493 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Jest Poznań, jest Kraków niech będzie i Warszawa Emotikon: Mrugający

sklodziu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
19
24-03-2018
Wiadomość 200 z 748 (9 487 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy