Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

@alexzem Ooo widzę poważnego konkurenta w wyścigu do decyzji ostatecznej. Początek w tym samym dniu, kolejne etapy też podobnie, nawet avatar ten sam Emotikon: Szczęśliwy. Zakłkadamy sie , kto pierwszy na mecie?Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
sklodziu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
19
24-03-2018
Wiadomość 191 z 748 (9 783 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Cześć @sklodziu, jestem za Emotikon: Bardzo szczęśliwy składałeś wniosek również w innym banku? 

Bo ja planuję, tylko muszę zebrać komplet dokumentów. Oferta w ING jest lepsza, ale to, co ludzie tutaj piszą zaczyna niepokoić Emotikon: Mrugający

alexzem
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
12-04-2018
Wiadomość 192 z 748 (9 771 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Depcze Was po pietach wiec dolaczam do wyscigu 😁
20.03 zlozenie wniosku
09.04 decyzja wstepna
Teraz czekam na rzeczoznawce.
I caly czas licze na "mete" sporo przed koncem kwietnia.
Nadzieja umiera ostatnia 😉
JustynaD
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
15
07-04-2018
Wiadomość 193 z 748 (9 759 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Nie składałem, napaliłem się na ING jak arab na kurs pilotażu Emotikon: Mrugający. Tak poważnie to zebrałem kilka ofert i wybrałem jedną i jak miałbym przechodzić przez te wszystkie zaświadczenia, papiery itd w innych bankach, to przypomina mi się choroba lokomocyjna z dzieciństwa. Pewnie w każdym banku coś nie przypasuje tak jak byśmy chcieli - jak nie terminy to zbyt dociekliwe formalności lub "kulejący" doradca. Wybrałem ten i nie będę narzekał, jak się uda to ok jak nie to świat też się nie zawaliEmotikon: Mrugający.
sklodziu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
19
24-03-2018
Wiadomość 194 z 748 (9 743 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

@JustynaD, U mnie rzeczoznawca zjawił się dwa dni po przesłaniu do banku potwierdzenia przelewu za operat i jak na ING to prawie sprint. Nawiasem mówiąc dobrze byłoby na "majówce" świętować finał. Trzymam kciuki.
sklodziu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
19
24-03-2018
Wiadomość 195 z 748 (9 737 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

@JustynaD , @sklodziu, @alexzem staję z Wami w szranki 😉 miejmy z tego wyczekiwania jakąś przyjemność...
12.03 rejestracja wniosku w banku
06.04 wstępna decyzja
09.04 oddanie operatu do banku
I czekam...

Również nie składałam wniosku w innym banku. Minęło już tyle czasu że wszystkie dokumenty trzeba byłoby zbierać na nowo ☹
Mam czas do konca maja z umową ostateczną
Ostróżka
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
27
20-03-2018
Wiadomość 196 z 748 (9 723 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

@Ostróżka wyzwanie przyjęte.Jak tak dalej pójdzie to zaraz zaczniemy się tu umawiać na parapetówęEmotikon: SzczęśliwyEmotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy
sklodziu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
19
24-03-2018
Wiadomość 197 z 748 (9 715 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Życzę wszystkim jak najszybszej parapetówki 🏠🥂
A tak w ogóle gdzie te szczęśliwe domy stoją? Bo ja Wielkopolska, pod Poznaniem ☺ pozdrawiam 👋👋
Ostróżka
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
27
20-03-2018
Wiadomość 198 z 748 (9 663 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

U mnie Kraków :-) jak juz stoczymy te boje z bankiem to będzie z górki, taka mam nadzieje. Ja składam do innego banku tak asekuracyjnie, tez sposród wielu ofert wybrałam ING jako 1. Trzeba się rzeczywiście z tym kredytem trochę pobujać, to nie jest takie hop siup załatwić wszystko. Mam jeszcze czas bo pieniądze z banku są mi potrzebne do 2 transzy do połowy czerwca, ale jednak człowiek się denerwuje mimo wszystko ;-) w innych bankach slyszalam ze to sprawniej idzie.
alexzem
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
12-04-2018
Wiadomość 199 z 748 (9 580 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Jest Poznań, jest Kraków niech będzie i Warszawa Emotikon: Mrugający

sklodziu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
19
24-03-2018
Wiadomość 200 z 748 (9 574 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy