Odpowiedz

Wniosek kredytowy, splata hipoteki

Kilka faktów

- Zlozylem wniosek kredytowy w ing.

- Sprzedajcy splacil hipoteke  w ing miesiac temu. Nadal nie dostal papierow potwierdzajacych splate.

- Ing chce ode mnie dokumenty do wniosku kredytowego o calkowitej splacie zeby procesowac dalej wniosek.

- Na infolinii leja wode ze maja 3 tygodnie, 4 tygodnie, dni robocze, dni kalendarzowe, ze poczta idzie. 

 

Czy wy jestescie normalni ?

Odpowiedz
0 Lajków
Sigg
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
01-12-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 269 wyświetleń)

Re: Wniosek kredytowy, splata hipoteki

Możemy poprosić o dokument potwierdzający, że sprzedający nieruchomość otrzymał zgodę na wykreślenie hipoteki. Prosimy skontaktuj się ze sprzedawcą nieruchomości z prośbą, żeby przekazał Ci te dokumenty. Jeżeli on ich jeszcze od nas nie otrzymał, to prosimy, żeby sprzedawca skontaktował się z naszą infolinią hipoteczną 32 357 00 57 od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 i w sobotę od 8:00 do 16:00

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 129 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy