Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

Witam,

Czy jest możliwe wyliczenie składki ubezpieczenia nieruchomości na potrzeby kredytu hipotecznego z oferty banku?

Chodzi mi o to czy jak pójdę do banku to czy obsługa banku obliczy mi orientacyjną składkę i możliwe warianty ubezpieczenia?

Wniosek jest na etapie operatu - jeszcze nie przedłożonego. Mamy wstępną decyzję pozytywną ale chcielibyśmy się zorientować na temat dodatkowych kosztów takich jak ubezpieczenie nieruchomości i ubezpieczenie na życie.

Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 1 z 6 (7 801 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

Specjalista, u którego złożysz wniosek oczywiście może wyliczyć składki ubezpieczeniowe.
W przypadku ubezpieczenia nieruchomości za naszym pośrednictwem składka ubezpieczeniowa i tak liczona jest od pierwotnie udzielonej kwoty kredytu, nie od wartości nieruchomości.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (7 788 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

Nie chcemy ubezpieczenia od doradcy ponieważ nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Chcemy obliczyć orientacyjną kwotę ubezpieczenia w banku. Wniosek jak już wspomniałam jest złożony i jest na etapie operatu.

Proszę o informację czy jeśli pójdę do oddziału z decyzją wstępną pozytywną to czy pracownik banku udzieli mi informacji na temat ubezpieczenia (wyliczy orientacyjną składkę)?

Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 3 z 6 (7 786 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

Składkę ubezpieczenia dla nieruchomości możemy wliczyć nawet przed złożeniem wniosku o kredyt.

Zadzwoń do nas pod numer 32 357 00 65, tam przedstawimy Ci naszą ofertę.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 4 z 6 (7 761 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

A czy mogę jeszcze uzyskać odpowiedź na pytanie dotyczące operatu, jaki jest czas na dostarczenie go od momentu otrzymania decyzji pozytywnej wstępnej? Ile mamy dni żeby dostarczyć operat i zmieścić się w czasie? Zostaliśmy źle pokierowani przez doradcę i nie wiemy czy nie jest już za późno. Jak długo są ważne dokumenty ?

Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 5 z 6 (7 705 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

@Alutka11 Bez sprawdzenia dokumentów niestety, nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Najlepiej kontaktować się ze specjalistą, u którego był składany wniosek. Jeżeli nie chcesz zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią – sprawdzimy, co możemy dla Ciebie zrobić. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 6 z 6 (7 682 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy