Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Ubezpieczcenie kredytowanej nieruchomości

Witam

Popisałem umowę o kredyt po czym okazało się ze w tym samym dniu została sciągnięta kwota z konta i konto znajdowało się na debecie. Przy podpisywaniu umowy nie zostałem poinformowany, że trzeba natychmiast opłacić ratę za ubezpieczenie lokalu. Konto aktualnie się wyzerowało a kwota raty wraz z odsetkami ponad 120% przeskoczyła do kwoty kredytu. Dlaczego nie powiedziano mi, że ratę ubezpieczenia trzeba opłacić natychmiast w dniu uruchomienia kredytu?

Odpowiedz
0 Lajków
wopik6
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
14-07-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 679 wyświetleń)

Re: Ubezpieczcenie kredytowanej nieruchomości

Witaj, zawsze jest tak, że ubezpieczenie nieruchomości pobieramy w dniu uruchomienia kredytu. Wynika to z tego, że zaczyna ono obowiązywać od tego dnia. 
Jeśli chodzi o pytanie dotyczące 120% kwoty kredytu, to podejrzewam że chodzi o to, że do momentu płatności pierwszej raty kapitałowo-odsetkowej, odsetki będą się naliczały w Moim ING.
Saldo spłaty widzimy jako: kapitał + odsetki. Dlatego możesz widzieć, że wartość kredytu wzrasta.
Jeśli masz coś innego na myśli, to daj znać. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 633 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy