Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Termin ukazania wkładu własnego

Witam,

 

chciałbym się zapytać, od kiedy podczas całego procesu uzyskiwania kredytu hipotecznego trzeba już mieć całość wkładu własnego? W momencie uruchomienia pierwszej transzy, już podczas podpisywania umowy, czy może jeszcze w innym momencie?

copytco
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
24-01-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 906 wyświetleń)

Re.: Termin ukazania wkładu własnego

[ Edytowane ]

Na dzień składania wniosku, należy udokumentować posiadanie wystarczającej ilości środków w celu sfinansowania wkładu własnego wnoszonego przed i po uruchomieniu kredytu. Minimalny wymagany wkład własny musi być wniesiony najpóźniej przed uruchomieniem kredytu.

 

Jeżeli  posiadasz wkład własny wyższy od minimalnie wymaganego, pozostały wkład własny musi być wniesiony nie później niż przed wypłatą ostatniej transzy.

 

Ponieważ zależy nam na współpracy z Tobą, w razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu z bankiem w wygodny sposób poprzez:

- wypełnienie formularza internetowego,
- kontakt telefoniczny pod numer 32 357 00 65. Infolinia jest czynna w dni robocze od godziny 08:00 do 20:00 oraz w soboty od godziny 08:00 do 16:00,
-  placówkę banku z obsługą kredytów hipotecznych .

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 814 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy