Odpowiedz

RATY RÓWNE

Witam,

Jeżeli chodzi o decyzję wstępną to jest pozytywna jednak doradca poinformował mnie, że nie mogę wybrać opcji z ratami malejącymi. Zdziwiło mnie to dosyć, gdyż ja i kredytobiorca mamy dobre zarobki. Doradca już niestety raz popełnił błąd i czy jest szansa, że tym razem znów coś źle wypełnił lub na moją niekorzyść wybrał raty równe?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
emjotbex
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-12-2018
Wiadomość 1 z 2 (1 939 wyświetleń)

Re: RATY RÓWNE

Sprawdź proszę, jakie dokładnie raty wybrałeś we wniosku. W przypadku wątpliwości, skontaktuj się z doradcą u którego składałeś wniosek.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 877 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy