Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Promocja "Poleć kredyt hipoteczny znajomemu"

Witam,

może tutaj uzyskam odpowiedź. 15 czerwca br podpisywaliśmy z mężem umowę kredytu hipotecznego - w ten sam dzień też kredyt został uruchomiony. 15lub 16 czerwca zarejestrowaliśmy kupon otrzymany od znajomych  - na pewno tylko nam wydawali kupon. ROR jest tylko na męża, kredytobiorcami jesteśmy oboje. Niestety nie pamiętamy, z którego dostępu online korzystaliśmy przy rejestracji kuponu- męża jako właściciela, czy mojego - jako pełnomocnika, ale na pewno wyświetliła się informacja o prawidłowym zarejestrowaniu kuponu. Z resztą pracownicy banku ING poinformowali nas, o tym, iż jest to dowolne. Dziś mija 60 dni od wypłaty kredytu i nadal nie widzimy wpływu promocyjnych środków na koncie. Czy można to w jakiś sposób zweryfikować? Czy może ktoś celowo, bądź też nie, udzielił nam złej informacji? Bardzo proszę o pomoc..

Odpowiedz
0 Lajków
paukerson
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
14-08-2018
Wiadomość 1 z 5 (6 827 wyświetleń)

Re: Promocja "Poleć kredyt hipoteczny znajomemu"

Przepraszamy, jednak zdarzają się sytuacje opóźnień w wypłacie środków. Aby wyjaśnić brak wypłaty dotyczący konkretnego kredytu, proszę się z nami skontaktować, wysyłając wiadomość po zalogowaniu do systemu bankowości internetowej Moje ING.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 5 (6 706 wyświetleń)

Re.: Promocja "Poleć kredyt hipoteczny znajomemu"

Witam,

U mnie również problem z wypłatą tych środków, czekam na odpowiedz banku. Co ciekawe przez telefon Pani powiedziała, że może nie spełniałam kryteriów tej promocji, ale w dniu podpisywania kredytu pytalismy o to i podawaliśmy kod i jakoś wtedy wszystko było w porządku. Ciekawe czy te pieniądze zostana wypłacone jeśli nie to nie warto się sugerować tego typu promocjami przy wyborze kredytu.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Aleksandra12
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-10-2018
Wiadomość 3 z 5 (6 072 wyświetleń)

Re: Re.: Promocja "Poleć kredyt hipoteczny znajomemu"

Jeśli spełniłaś wszystkie warunki, wypłacimy nagrodę. Wspomniałaś, że czekasz na naszą odpowiedź - staramy się odpowiadać na zgłoszenia tak szybko jak to możliwe, prosimy o cierpliwość. Możesz też zadzwonić na naszą infolinię aby uzyskać więcej szczegółów +48 32 357 00 57.  


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 5 (5 953 wyświetleń)

Re.: Promocja "Poleć kredyt hipoteczny znajomemu"

Korzystając z okazji - jeżeli macie kredyt, możecie mi go polecić :-) na 99% za 3 dni składam wniosek w ING. Poprosiłem o kod także innego użytkownika forum, kto pierwszy ten lepszy (oczywiście dam znać po fakcie, z którego kodu skorzystałem, bo jestem świadomy, że jest limit 3 poleceń). P.S. Nie chciałbym też znaleźć się w sytuacji, że poleciliście już kredyt 100 osobom i po fakcie się okaże, że kod jest "zużyty" z racji na wykorzystanie przez 3 pierwsze osoby, mam nadzieję, że tak nie będzie.

Odpowiedz
0 Lajków
rycaro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
10-11-2018
Wiadomość 5 z 5 (5 602 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy