Odpowiedz

Pozyczka hipoteczna

Witam, mam pytanie odnosnie procedury zwiazanej z pozyczka hipoteczna.

Otoz moi rodzice 30 listopada byli w oddziale Banku i tam zlozyli wniosek o pozyczke, dostarczylui rowniez ksiege wieczysta i inne niezbedne dokumenty . Pani powiedziala, ze maja tera zczekac na telefon od rzeczoznawcy. Do dzisiaj 08.12 nikt nie zadzownil. Zastanawiam sie, czy moze musza najpierw dokonac przelewu 420zl za tego rzeczoznawce, ale nikt im o tym nie powiedzial i oni mysla, ze ta kwota zostanie przez bank automatycznie sciagnieta z konta, ktore maja w ING lub ze dopiero jak rzeczoznawca zadzwoni, by umowic sie na wizyte, to wtedy beda mogli zrezlizowac przelew.

Prosze o informacje w tej sprawie

Dziekuje

Odpowiedz
0 Lajków
druzbena99
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-12-2017
Wiadomość 1 z 2 (3 619 wyświetleń)

Re: Pozyczka hipoteczna

druzbena99, tutaj niestety nie sprawdzimy statusu wniosku. Twoi rodzice powinni skontaktować się z oddziałem, w którym złożyli wniosek. Ci specjaliści dokonują wstępnej analizy wniosku, po czym kontaktują się, aby ustalić kwestię wyceny. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 557 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy