Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Pozwolenie na budowe z uprawomocnieniem?

Mam pytanie czy jesli składamy wniosek o pozwolenie na budowe na starych zasadach to czy mozemy ubiegac sie o adnotacje o braku sprzeciwu do kredytu hipotecznego? Bedzie to przyjete przez bank?? Pozdr
maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 1 z 4 (4 689 wyświetleń)

Re.: Pozwolenie na budowe z uprawomocnieniem?

Proszę o doprecyzowanie co rozumiesz przez stwierdzenie „stare zasady”?
Obecnie akceptujemy ostateczne pozwolenie na budowę lub oświadczenie o braku sprzeciwu.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 643 wyświetleń)

Re.: Pozwolenie na budowe z uprawomocnieniem?

Zapewne koledze chodziło że składa wniosek o Pozwolenie na Budowę. Nowe zasady to tzw. Zgłoszenie budowy. Aczkolwiek na chwilę obecną poprawne są obydwie wersje dokumentacji projektowej jednak "stara" czyli Pozwolenie na Budowę jest szybsza i prostsza. Pozdrawiam

Marek88
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
12
8
04-01-2016
Wiadomość 3 z 4 (4 634 wyświetleń)

Re.: Pozwolenie na budowe z uprawomocnieniem?

Zgadza się. Akceptujemy zgłoszenie dotyczące robót budowlanych z adnotacją o braku sprzeciwu lub ostateczną decyzję o pozwoleniu na budowę.

Odpowiedz
0 Lajków
MateuszO
Były moderator
Były moderator icon
25
9
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (4 603 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy