Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Pieniądze z hipotecznego na inny cel.

Dzień dobry.
Złożyłem wniosek o kredyt hipoteczny na dokończenie budowy. Szacuję że wystarczy 200tys zł, ale na wszelki wypadek zawnioskowałem o 250tys. Czy jeżeli zamieszczę się w 200tys, pozostałą kwotę mogę przeznaczyć na inny cel, np zakup samochodu? Jak to wtedy rozliczyć?
Odpowiedz
0 Lajków
Rav190
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
27-03-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 681 wyświetleń)

Re: Pieniądze z hipotecznego na inny cel.

Jeśli zakończysz budowę domu, powinieneś dostarczyć nam dokument z PINB o zakończeniu budowy, jak również rozliczyć się zdjęciami, że wszystkie prace ujęte w kosztorysie zostały zakończone. 
Faktur i rachunków nie potrzebujemy. Jeśli po sprawdzeniu przez nas okaże się że wszystko jest zrealizowane zgodnie z celem a zostaną Ci jeszcze pieniądze, to możesz nadpłacić kredyt lub przeznaczyć je na dowolny cel. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 669 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy