Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Otrzymanie operatu szacunkowego zleconego przez bank

Hej, czy jest możliwość otrzymania operatu szacunkowego zleconego przez bank? Otrzymałem pozytywna decyzje kredytowa, lecz ze względu na pokazanie się lepszej oferty, zdecydowałem się złożyć wniosek po raz drugi. Dla zabezpieczenia chciałbym jednak złożyć wniosek także w innym banku, a płacenie 2 razy za to samo nie brzmi zbyt ciekawie. Przy okazji - czy w przypadku składania takiego samego wniosku (nieruchomość + zdolność), tylko dla innej oferty kredytowej, mogę liczyć na szybsze rozpatrzenie wniosku, czy idzie to standardowym trybem?

Odpowiedz
0 Lajków
benek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-06-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 486 wyświetleń)

Re: Otrzymanie operatu szacunkowego zleconego przez bank

Operat szacunkowy powinien przesłać Ci rzeczoznawca, który wykonywał wycenę. Powinieneś go otrzymać w ciągu 30 dni.

Jeśli chodzi o czas rozpatrywania, to skróci się on o czas w którym była wykonywana wycena.

O szczegóły najlepiej dopytać specjalisty, u którego składałeś wniosek.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 442 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy