Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Odwołanie od negatywnie rozpatrzonego wniosku

Dzień Dobry, 

Złożyłem wniosek o kredyt hipoteczny w ING, jednak wniosek został rozpatrzony negatywnie na wczesnym etapie (prawdopodobnie automat scoringowy). 
Działalność gospodarcza 2 lata, niezłe dochody, bardzo dobry BIK i ponad 30% zapasu zdolności kredytowej nad wnioskowaną kwotą. Zakładam, że kawaler na działalności gospodarczej nie jest ulubionym typem klienta w ING.  
Mam w związku z tym dwa pytania:
- Czy od decyzji odmownej można się odwołać tak, żeby była rozpatrywana indywidualnie?
- Czy wnioskowanie o kredyt z partnerką, która posiada sporo niższe zarobki zwiększyłoby szansę na pozytywną weryfikację skoro nie chodzi tutaj o moją zdolność kredytową?

Pozdrawiam, M

Odpowiedz
0 Lajków
MarcinKruk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
25-09-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 899 wyświetleń)

Re: Odwołanie od negatywnie rozpatrzonego wniosku

@MarcinKruk Każdą decyzję kredytową podejmujemy indywidualnie. Składa się na nią wiele czynników. Jeśli złożysz wniosek o kredyt hipoteczny, wraz z drugim kredytobiorcą, ponownie go przeanalizujemy. Dzięki temu nasza decyzja może się zmienić. Zachęcam Cię do ponownego złożenia wniosku Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 836 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy