Odpowiedz

Negocjacja warunków

Jestem klientem ING od wielu lat, posiadam jeden kredyt hipoteczny który regularnie spłacam, posiadam status klienta Premium, staram się o nowy kredyt w ING - już mam pozytywną decyzję i niestety traktowany jestem jak klient, który dopiero rozpoczął przygodę z ING. Jako stały klient oczekiwałbym drobnego upominku ze strony banku. Niestety po wielokrotnej próbie przekonania doradcy, że stały klient do dobry klient otrzymałem tę sama odpowiedź czyli nie ma żadnych preferencji dla stałych klientów. Od tej chwili moja lojalność do banku diametralnie się zmieniła i jeśli otrzymam od konkurencji lepszą ofertę, to bardzo poważnie przemyślę wycofanie swoich aktywów z banku i przeniesienie ich do innego banku.

 

Czy zatem istnieje możliwość negocjacji warunków kredytu dla stałych klientów?

PS. Proszę nie pisać o promocjach gdyż konkurencja ma podobne warunki, a nawet lepsze w zależności od kwoty kredytu.

Odpowiedz
0 Lajków
atomp
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-03-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 709 wyświetleń)

Re: Negocjacja warunków

Niestety nie ma możliwości negocjacji warunków kredytu. Zależy nam na tym żeby nasza oferta była jednolita z jasnym regulaminem. W tej chwili mamy dostępnych aż 6 różnych ofert z różnymi opcjami. Mam nadzieję, że uda Ci się dobrać taką, która spełni Twoje wymagania. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 632 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy