Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt remont mieszkanie rynek pierwotny

Dzień dobry
Posiadam kredyt hipoteczny w ing, wypłacone wszystkie transze, mieszkanie odebrane w grudniu, brak jeszcze podpisanego aktu, czy jest możliwość dobrania w ING kredytu na remont jeżeli celem był tylko zakup? ewentualnie czy przy wzroście wartości nieruchomości można dobrać pożyczkę hipoteczna na tą samą nieruchomość do 80pro wartości? Czy zostaje tylko kredyt gotówkowy?
Odpowiedz
0 Lajków
kowalik_mariusz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
2
09-07-2020
Wiadomość 1 z 3 (1 171 wyświetleń)

Re.: Kredyt remont mieszkanie rynek pierwotny

Mam taką samą sytuację. Kredyt wzięty tylko na zakup nie mógł być rozszerzony o środki na remont. Trzeba było złożyć wniosek na nowy kredyt hipoteczny z przeznaczeniem na remont nieruchomości. Obecnie (po pozytywnej weryfikacji i właściwie już na samym końcu formalności, po złożeniu operatu) okazało się, ze jak mieszkanie nie ma jeszcze KW, gdzie wpisana jestem jako właściciel mieszkania, to kredyt nie zostanie przyznany. A wszyscy wiemy, ile czeka się obecnie na KW… to są miesiące. Bank nie uznał samego potwierdzenia wysłania wniosku do sądu. Tragedia jednym słowem.
Odpowiedz
0 Lajków
Nailatan
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-01-2022
Wiadomość 2 z 3 (1 120 wyświetleń)

Re: Re.: Kredyt remont mieszkanie rynek pierwotny

Dzień dobry,
w tej sytuacji możesz złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową na dowolny cel lub pożyczkę hipoteczną. Jeżeli chciałbyś poznać warunki, to skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING lub na stronie - w sprawie pożyczki lub telefonicznie 32 357 00 65 w sprawie pożyczki hipotecznej od poniedziałku do piątku 8:00 - 20:00, sobota 8:00-16:00

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
411
81
18-01-2021
Wiadomość 3 z 3 (1 118 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wniosek o Wakacje kredytowe

Witam,

 

Niedawno krążyła informacja mówiąca o tym, że od 1 maja będzie można składać wnioski o wakacje kredytowe. Czy można już to robić, bo nie mogę znaleźć żadnej tego typu zakładki w aplikacji mobil

...

04-05-2024
Revolut

Witam!
Niedawno złożyłem wniosek o kredyt hipoteczny, który został odrzucony, ponieważ moja pensja trafia do Revolut. Doradca powiedział, że to jakieś wewnętrzne regulacje. Czy to prawda? A jeśli tak, ...

02-05-2024
Re: Wakacje kredytowe

Czekamy na podpisanie ustawy o tzw. "wakacjach kredytowych" przez Prezydenta. Dopiero kiedy będzie ona zatwierdzona i dostaniemy wytyczne, będziemy mogli odpowiadać na takie pytania. 

02-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy