Odpowiedz

Kredyt na działkę

Chciałabym wziąć kredyt na zakup działki o wartości 85000 tys na 5 lat. Czy decyzja na taki kredyt jest udzielana w szybszym czasie niż 21 dni? Niestety sprzedający jest w kraju raz w roku przez tydzień, mam 2 tyg na załatwienie wszystkiego.
Odpowiedz
0 Lajków
Marcia
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-05-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 238 wyświetleń)

Re: Kredyt na działkę

Cieszę się, że nasza oferta Cię zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy 
Decyzję o kredyt hipoteczny podejmujemy do 21 dni kalendarzowych po złożeniu kompletu dokumentów wraz z operatem szacunkowym. Przy kredycie minimalna wartość zabezpieczenia to 87 500 zł, więc w Twoim przypadku będziemy musieli zabezpieczyć się na innej nieruchomości.
Szybciej, bo do 2 dni roboczych podejmiemy decyzję o pożyczkę gotówkową na dowolny cel. Jeśli chciałabyś poznać szczegóły, proszę o kontakt na czacie.
Czatujemy w dni robocze od 8:00 do 24:00 i w soboty od 8:00 do 22:00.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 202 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy