Odpowiedz

Kredyt na dom/działkę - KW

Chcielibyśmy wziąć kredyt hipoteczny na zakup domu. Dom jest szeregowy, ale stoi na własnościowej działce. Księga wieczysta jest właśnie "na działkę", nie na dom. Jest to normalne, ale jako że tak jest, to w KW nie ma żadnych "parametrów" domu (metrażu etc). Czy jest to problem dla ING przy zaciąganiu kredytu na taki dom? Dodam, że w KW jest numer działki jako link do geportalu, gdzie od razu widać, że działka jest zabudowana. 

Odpowiedz
0 Lajków
magda_lenka
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
2
26-06-2017
Wiadomość 1 z 2 (1 256 wyświetleń)

Re: Kredyt na dom/działkę - KW

W tej sytuacji najlepiej będzie, gdy skontaktujesz się z naszymi specjalistami hipotecznymi telefonicznie, pod numerem 32 357 00 65 w godzinach: 8:00 - 20:00 w dni robocze i 8:00 - 16:00 w soboty. Tam specjaliści dopytają o wszystkie potrzebne informacje na temat nieruchomości, którą chcesz zakupić. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
63
9
19-05-2022
Wiadomość 2 z 2 (1 197 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przejecie konta POMOCY!!!

Stało się to przed chwilą!!!!

 

29-04-2024
Przejecie konta POMOCY!!!

Witam pilnie potrzebuje pomocy poniedziałek ktoś włamał się na moje konto zmienił nr.tel i hasło do logowania proszę pilnie o pomoc!!

29-04-2024
Analiza wniosku

Wniosek złożony 9.02, dziś na drugim punkcie..analiza dokumentów, dosyłane ponownie zaświadczenia , zaraz minie 3 mce..Jestem załamana, bo umowa kupna nieruchomości już mi sie zakończyła 15 kwietnia. ...

28-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy