Odpowiedz

Kredyt hipoteczny

Dzień dobry,
Czy wkładem własnym może być działka rolno- budowlana 3500 m2?
Oraz czy wkładem własnym mogą być koszty geodety, projektanta czy też notariusza?
Dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam
Justyna
Odpowiedz
0 Lajków
Justa1212
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
04-12-2018
Wiadomość 1 z 4 (3 725 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny

Działka może stanowić wkład własny jeśli planujesz na niej budowę domu. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub ostatecznych warunków zabudowy wydanych do 30.04.2016 r. będzie skutkował decyzją negatywną. Koszty geodety, projektanta i notariusza, nie mogą stanowić wkładu własnego. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 669 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny

Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego. Tylko czy rozmiar działki 3500 m2 nie stanowi tutaj problemu?

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
Justa1212
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
04-12-2018
Wiadomość 3 z 4 (3 642 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny

Rozmiar działki nie powinien stanowić problemu. Proszę skontaktuj się z nami - (32) 357 00 65. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-21:00, w soboty 8:00-16:00. Przeanalizujemy to w oparciu o Twoją zdolność kredytową i nieruchomość. Na ten moment, nie jestem w stanie określić, czy weźmiemy takie zabezpieczenie pod uwagę. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (3 615 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy