Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny na jednego współmałżonka!!! Pilne1

Witam, mam pytanie... posiadamy z męzem wpólną ziemie i zamirzamy sie na niej budowac. Mąż pracuje zarabia 2800 na reke, a ja wychowuje dziecko jestem na urlopie wychowawczym bezpłatnym. Po wstepnej rozmowie w banku, okazło się ze maż moze wziac sam kredyt na siebie, 2800 zarobków i ma na utrzymaniu 3 osoby. Czy bank bedzie potrzebował mojej zgody na kredyt? i Czy bank bedzie sprawdzał w BIK moją historię kredytową jak nie spełniam warunków kredytowych abym mogła swoimi zarobkami wspomóc meza? Prosze o pilna odp.

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Mila0909
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-02-2016
Wiadomość 1 z 3 (16 766 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny na jednego współmałżonka!!! Pilne1

W przypadku, kiedy posiadacie wspólnotę majątkową, wówczas razem przystąpicie do kredytu hipotecznego. W tej sytuacji, do zdolności kredytowej wzięlibyśmy pod uwagę Twoją historię kredytową jak również ewentualne obciążenia kredytowe. Małżonek mógłby samodzielnie zawnioskować w sytuacji rozdzielności majątkowej.

 

W przypadku budowy domu kredytujemy do 80 procent wartości inwestycji. Możesz rozłożyć w wygodny sposób spłatę kredytu hipotecznego nawet na okres 35 lat, maksymalnie do 70 roku życia głównego kredytobiorcy. Spłata kredytu może nastąpić w ratach równych albo malejących.

                                                             

Zestawienie wariantów kredytu hipotecznego przy różnych okresach spłaty dla przykładowej kwoty:

Kwota Kredytu

100000 zł

100000 zł

Wkład Własny

20%

20%

Okres spłaty

30 lat

20 lat

Marża

2,55%

2,55%

Oprocentowanie

4,3%

4,3%

Prowizja

1,9%

1,9%

Rata stała

495 zł

622 zł

Rata malejąca

636 zł

775 zł

 

Oprócz oferty standardowej możesz skorzystać z oferty:

  • 0% prowizji (obniża koszt uruchomienia kredytu),
  • obniżonej marży (obniża ratę kredytu przez cały okres spłaty),
  • Mieszkaj bez kompromisów.

Powyższe warianty promocyjne dostępne są dla klientów, którzy posiadają lub otworzą konto osobiste oraz  zadeklarują regularne wpływy na rachunek w kwocie min. 2000 zł miesięcznie, przez okres min. 3 lat od daty zawarcia umowy kredytowej.

Korzyści oferty kredytu hipotecznego w ING to:

  • 0 zł za rozpatrzenie wniosku,
  • brak konieczności posiadania konta w naszym banku, aby uzyskać kredyt,
  • 0 zł za wcześniejszą spłatę lub nadpłatę kredytu po pięciu latach od uruchomienia kredytu,
  • stała marża przez cały okres kredytowania,
  • bezpłatna pomoc specjalisty hipotecznego, który odpowie na pytania, pomoże w wyborze najlepszej oferty oraz w załatwieniu formalności,
  • dodatkowa gotówka, którą można przeznaczyć na dowolny cel – przeprowadzenie remontu, zakup niezbędnych mebli, sprzętu RTV czy AGD,
  • pakiety ubezpieczeniowe, zapewniające spłatę kredytu w przypadku m.in. śmierci czy utraty źródła dochodu (trzy alternatywne pakiety ubezpieczeń, 
  • ubezpieczenie od ognia, wody i innych zdarzeń losowych zapewniające ochronę nieruchomości (oferowane w dwóch dogodnych wariantach).

Możliwe formy zatrudnienia:

 

  • umowa o prace na czas określony/nieokreślony,
  • działalność gospodarcza,
  • umowy cywilno-prawne (np. umowa zlecenie),
  • najem, dzierżawa,
  • emerytura, renta.

 

W razie pytań dzwoń - 32 357 00 65

Odpowiedz
0 Lajków
MateuszO
Były moderator
Były moderator icon
25
9
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (16 753 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny na jednego współmałżonka!!! Pilne1

[ Edytowane ]

Serwis hipoteki net zwraca uwagę na wspólną odpowiedzialność. Dlatego w równym stpniu ponosimy odpowiedzialność jak i czerpiemy profity. 

Odpowiedz
0 Lajków
RadekR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
21-11-2016
Wiadomość 3 z 3 (15 023 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy