Odpowiedz

Kredyt hipoteczny na dom

witam , mamy wraz z męzem dochody netto 2,900 +1 dziecko ,chcemy wybudowac dom 125m2 . posiadamy oszczędności 50 tys oraz własna działke czy mamy szanse na kredyt hipoteczny poza programem "mieszkanie bez kompromisów" poniewaz nie uzyskamy pozwolenia wczesniej , dopiero trwaja prace adaptacji. 

Odpowiedz
0 Lajków
maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 196 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny na dom

[ Edytowane ]

Abyśmy mogli wstępnie ocenić Państwa zdolność kredytową proszę o kontakt z infolinią kredytów hipotecznych - 32 357 00 65, lub zachęcam do wypełnienia formularza kontaktu, na podstawie którego skontakujemy się z Państwem, pzeprowadzimy symulacje i obliczymy wstępnie zdolność kredytową. Formularz można wypełnić na naszej stronie.
Maksymalny okres spłaty to 35 lat jednak nie może przekroczyć 70 roku życia głównego kredytobiorcy. 


Dodam, że na etapie składania wnioski wystarczające jest zgłoszenie właściwemu organowi z adnotacją o braku sprzeciwu.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 170 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy