Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny_ kontrat o pracę zagraniczny

Dzień dobry pracuję za granicą, dokładnie we Włoszech na umowie na czas nieokreślony. Chciałabym się dowiedzieć czy akceptują Państwo zagraniczne umowy o pracę do kredytu hipotecznego?
Odpowiedz
0 Lajków
Ewa_0402
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
01-11-2017
Wiadomość 1 z 5 (4 476 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny_ kontrat o pracę zagraniczny

Niestety, udzielamy kredytów hipotecznych tylko osobom, które uzyskują dochody w PLN.

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
144
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (4 371 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny_ kontrat o pracę zagraniczny

Dzień dobry.
Biorąc pod uwagę Państwa odpowiedź mam rozumieć, że ludzie pracujący po za granicami państwa a na terenie UE nie mają możliwości na kredyt mieszkaniowy?
Odpowiedz
0 Lajków
Ewa_0402
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
01-11-2017
Wiadomość 3 z 5 (4 294 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny_ kontrat o pracę zagraniczny

[ Edytowane ]

@Ewa_0402 Możliwość udzielenia kredytu hipotecznego wiąże się z źródłem dochodu. Jeśli pracujesz za granicą, ale umowa zawarta jest na terenie RP i wynagrodzenie jest wypłacane w PLN, to możemy zaproponować ci ofertę. Zobowiązanie hipoteczne musi być udzielone w walucie, w której zobowiązany uzyskuje dochód. My oferujemy hipotekę wyłącznie w walucie PLN. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 5 (4 290 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny_ kontrat o pracę zagraniczny

Trudno. Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
Ewa_0402
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
01-11-2017
Wiadomość 5 z 5 (4 229 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy