Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny_ kontrat o pracę zagraniczny

Dzień dobry pracuję za granicą, dokładnie we Włoszech na umowie na czas nieokreślony. Chciałabym się dowiedzieć czy akceptują Państwo zagraniczne umowy o pracę do kredytu hipotecznego?
Odpowiedz
0 Lajków
Ewa_0402
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
01-11-2017
Wiadomość 1 z 5 (4 461 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny_ kontrat o pracę zagraniczny

Niestety, udzielamy kredytów hipotecznych tylko osobom, które uzyskują dochody w PLN.

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (4 356 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny_ kontrat o pracę zagraniczny

Dzień dobry.
Biorąc pod uwagę Państwa odpowiedź mam rozumieć, że ludzie pracujący po za granicami państwa a na terenie UE nie mają możliwości na kredyt mieszkaniowy?
Odpowiedz
0 Lajków
Ewa_0402
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
01-11-2017
Wiadomość 3 z 5 (4 279 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny_ kontrat o pracę zagraniczny

[ Edytowane ]

@Ewa_0402 Możliwość udzielenia kredytu hipotecznego wiąże się z źródłem dochodu. Jeśli pracujesz za granicą, ale umowa zawarta jest na terenie RP i wynagrodzenie jest wypłacane w PLN, to możemy zaproponować ci ofertę. Zobowiązanie hipoteczne musi być udzielone w walucie, w której zobowiązany uzyskuje dochód. My oferujemy hipotekę wyłącznie w walucie PLN. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 5 (4 275 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny_ kontrat o pracę zagraniczny

Trudno. Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
Ewa_0402
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
01-11-2017
Wiadomość 5 z 5 (4 214 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy