Odpowiedz

Kredyt hipoteczny doradca

Witam na rozliczeniu pit  wraz z męzem mamy 2,900 w 2015roku , mamy swoja działke i około 50 tys oszczędności. Podjeliśmy juz zalatwienia co do budowy naszego domu ( zaraz bedziemy składac dokumenty o pozwolenie ) nasz doradca kredytowy poinformował nas ze nie mamy zadnej zdolności kredytowej na kredyt hipoteczny ....????????????????????????

Zaznacze tez ze nie mamy zadnych innych zobowiązań i jest troje w gosp. domowym

Odpowiedz
0 Lajków
maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 1 z 4 (4 144 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny doradca

@maria25 Abym mogła udzielić szczegółowych informacji na temat naszej oferty, proszę o kilka informacji:

  • jaka będzie wartość nieruchomości,
  • jaka kwota kredytu będzie potrzebna,
  • z jakiego tytułu otrzymujesz wynagrodzenie (np. umowa o prace/umowa zlecenie),
  • w jakiej wysokości (netto),
  • na jaki okres (np. czas nieokreślony/czas określony, oraz do kiedy).

Zdolność kredytową możesz również obliczyć za pomocą kalkulatora na stronie internetowej banku.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 060 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny doradca

okazalo sie ze byla pomyłka kalkulatora kredytowego i jednak mamy zdolnoścEmotikon: Szczęśliwy , ale prosze o weryfikacje Emotikon: Szczęśliwy Oboje z męzem mamy swoje dzialalności  dochód netto wspólny 2900 z roku 2015. Nie wiem jaka wartośc nieruchomości dom bedzie miał 125m myslimy o kwoci 200tys zł z wykorzystaniem swoich 50 tys oszczedności  posiadamy swoja działke warta  80tys złotych. Rodzina 3 osobowa , zero zadłużeń

 

Prosze o info czy jeśli by poszlo cos nie tak mozemy wziąśc kredyt pod hipoteke tej działki??

 

maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 3 z 4 (4 057 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny doradca

Akceptujemy dochody uzyskiwane z prowadzonej działalności pod warunkiem, że działalność jest już prowadzona, co najmniej 12 miesięcy. Abyśmy mogli sprawdzić zdolność kredytową przy prowadzonej działalności zapraszam do kontaktu z infolinią banku pod numerem 32 357 00 65. Infolinia jest czynna w dni robocze od godziny 08:00 do 20:00 oraz w soboty od 08:00 do 16:00.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (3 991 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy