Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny - dodatkowe dokumenty

[ Edytowane ]
W czerwcu podpisałam umowę przedwstępna z deweloperem na kupno mieszkania garażu oraz komórki lokatorskiej, wpłaciłam zaliczkę. Komórka i garaż mial być na vacie 23% jako odrębny lokal niemieszkalny. Po zakończeniu budowy deweloper nie dostał zgody na wyodrębnienie garażu i komórek i nastąpiła zmiana vatu z 23% na 8%. Teraz staram się o kredyt i bank poprosił o aneks do umowy korygujący różnice w kwocie jednak ja już mam wpłacona zaliczkę na garaż i komórkę z vatem 23% i nie mogę podpisać aneksu na VAT 8%. Pytanie co mam teraz zrobić? Czy miał ktoś podobna sytuacja? Dodam ze w innym banku mam już decyzje ostateczna pozytywna i nie było z tym problemu wiec jeśli tego nie będzie dało się załatwić to zrezygnuje z usług banku ing w którym jestem klientem od kilku lat. Wkład własny jest na poziomie ok 50% wiec tutaj tez nie ma granicy zbyt małego wkładu własnego.
Odpowiedz
0 Lajków
Mila001
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-05-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 002 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny - dodatkowe dokumenty

Niestety tutaj tego nie mogę tego dla Ciebie sprawdzić, ponieważ nie mam dostępu do Twojego wniosku Emotikon: Smutny Zależy mi na tym, żebyś uzyskała pełną informację w tej sprawie, dlatego proszę o kontakt ze specjalistą u którego składałaś wniosek. Będzie mógł to wyjaśnić z analitykiem kredytowym.
Mam nadzieję, że szybko i pomyślnie załatwisz tę sprawę i nie będzie miała wpływu na naszą dalszą współpracę.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 977 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy