Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny a wyjazd za granicę

Witam. Posiadam od dwóch lat kredyt hipoteczny w Ing bank Śląski wzięty na 30lat.
Na dziś dzień rozważam zakończyć stosunek pracy w Polsce i wyjechać za granicę w celu poszukiwania pracy. Myślę o UK lub Irlandii. Czy jest to możliwe? Czy bank będzie miał jakiś problem, jeżeli systematycznie będą płacone raty itd? Proszę o poradę!!
Odpowiedz
0 Lajków
Dolmet
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-09-2016
Wiadomość 1 z 4 (11 558 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny a wyjazd za granicę

Najważniejsze jest żeby wszystkie płatność związane z kredytem były regulowane terminowo. Zgodnie z zapisem umowy powinieneś poinformować nas o zmianie pracodawcy.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (11 498 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny a wyjazd za granicę

A co jeśli mam w planach dopiero znaleźć pracę tam na miejscu? Co jeśli teoretycznie przez pewien okres będę '' bezrobotny ''? Obawiam się ogólnie, że bank nagle wypowie umowę i zostanę z problemem pomimo że raty będą płacone systematycznie bez opóźnień
Odpowiedz
0 Lajków
Dolmet
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-09-2016
Wiadomość 3 z 4 (11 492 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny a wyjazd za granicę

@Dolmet Jeśli raty będą regulowane terminowo, umowa kredytowa nie zostanie wypowiedziana. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (11 447 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy