Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny a pobyt za granica

[ Edytowane ]
Witam chcialabym sie dowiedziec jakie mam szanse na kredyt hipoteczny gdy wroce do kraju. Od 4 lat jestem z corka za granica. Pracuje tu w zasadzie mam jedna stala prace ale umowa smieciowa. Bedac w pl do 2014 pracowalam 2-3 lata na umowie o prace. Historie kredytowa mam w innym banku mysle bardzo dobra. Jak i w uk. Czy i jakie sa szanse na kredyt hipoteczny w Polsce ? Bo szczerze mowiac nie mam do czego wrocic a wynajem mieszkan jest malooplacalny bo ok 2200zl mies. Z gory dzieki za pomoc.
Odpowiedz
0 Lajków
Ewelina5
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-10-2018
Wiadomość 1 z 3 (4 042 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny a pobyt za granica

Raczej ciężko Ci będzie wziąźć kredyt jeśli nie pracujesz w PL , ja pracuje w jednej firmie juz 3,5 roku i konczy mi sie umowa za miesiąc i bank każe wrócic dopiero jak będzie nowa umowa .

Na stronie poniżej wejdz na ''Dokumenty do weryfikacji zdolności kredytowej'' i tu wypisane co musi byc minimum:
https://www.ingbank.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny/proces-i-dokumenty

Ale niech sie wypowie też jakis specjalista Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
jrd
jrd
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
0
25-10-2018
Wiadomość 2 z 3 (4 018 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny a pobyt za granica

Niestety, zgodnie z obowiązującą Ustawą o kredycie hipotecznym, możemy udzielać kredytów wyłącznie w tej samej walucie co waluta dochodów. Mamy w tej chwili tylko kredyty w złotówkach, tym samym dochody uzyskiwane w innych walutach nie są akceptowane.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 3 z 3 (3 931 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy