Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Istnieje możliwość przedłużyć aneks do odbioru budowy na ponad 36 m-cy?

Witajcie! Pytanie odnośnie aneksu o przedłużenie oddania domu do użytku sfinansowane z kredytu hipotecznego oczywiście. Wiem, że maksymalnie można przedłużyć do 36 miesięcy ale czy nie da się jakoś przeciągnąć w czasie? Pytam ponieważ dopuki nie mam jeszcze odbioru to dostaje dofinansowanie, a i tak pełna ratę za kredyt spłacam i chciałbym jeszcze przez 12 miesięcy przedłużyć ten okres to czasu zmiany pracy. Podpowie ktoś czy jest taka szansa?
Odpowiedz
0 Lajków
Szorstki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
14-09-2019
Wiadomość 1 z 2 (4 665 wyświetleń)

Re: Istnieje możliwość przedłużyć aneks do odbioru budowy na ponad 36 m-cy?

W tej sytuacji trzeba złożyć wniosek o aneks, decyzję w Twojej sprawie będziemy podejmować indywidualnie. 
Do złożenia wniosku będziemy potrzebowali dziennik budowy uwzględniający aktualny stan zaawansowania inwestycji, dokładną dokumentację fotograficzną oraz Twoje wyjaśnienie o powodach wydłużenia okresu budowlanego w formie oświadczenia. 
Jeśli zostały wprowadzone zmiany to również projekt budowlany.

Wniosek możesz złożyć w oddziale banku. Wcześniej możesz zadzwonić na naszą infolinię pod numer 32 357 00 57, aby umówić się na spotkanie.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 579 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy