Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Głupie pytanie? Jak spłacić kredyt hipoteczny?

Mam zapłacić pierwszą ratę i nie wiem jak to zrobić Emotikon: Szczęśliwy

 

W aplikacji mam dwa różne numery rachunków:

1. Numer konta do spłaty

2. Numer rachunku kredytu

 

Podejrzewam, że mam po prostu przelać potrzebną kwotę na "konto do spłaty" tak? Upewniam się, bo chciałbym to zrobić dobrze Emotikon: Szczęśliwy 

 

A jeśli tak, to po co jest ten numer rachunku kredytu?

Odpowiedz
0 Lajków
agevinu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
18-10-2018
Wiadomość 1 z 2 (4 688 wyświetleń)

Re: Głupie pytanie? Jak spłacić kredyt hipoteczny?

agevinu Ratę i składki pobieramy automatycznie z rachunku wskazanego w umowie. Możesz to sprawdzić w jej szczegółach. Jeśli chciałbyś to potwierdzić, zadzwoń do nas – (32) 357 00 57 lub napisz przez czat po zalogowaniu do Mojego ING. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-21:00, w sobotę 8:00-16:00.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (4 675 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy