Odpowiedz

Dochód po rozliczeniu pitu.

Witam , prowadzimy wraz z męzem dwie działalności gospodarcze (jedna jest na mnie , druga na męza) uzyskujemy dochód 3 tys miesiecznie netto , rozmawiając z doradca kazał rozliczyc pit i powiedział ze te dochody mogą sie zmienic jeszcze i moje pytanie co może sie zmienić??? Martwie sie ze moga byc mniejsze i nie uzyskamy kredytu na dom . A rozliczenie bedziemy miec na poczatku lutego 

Odpowiedz
0 Lajków
maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 1 z 4 (4 224 wyświetleń)

Re.: Dochód po rozliczeniu pitu.

Do weryfikacji zdolności kredytowej przyjmujemy dochody z działalności gospodarczej za ostatnie 12 pełnych miesięcy. W zależności od formy rozliczeń weryfikujemy dostarczone dokumenty i na podstawie tych dokumentów ostatecznie obliczamy zdolność kredytową. Jeśli z przedstawionych dokumentów będzie wynikało, że dochód netto jest niższy niż wcześniej wskazany to może to obniżyć Państwa zdolność kredytową.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 166 wyświetleń)

Re.: Dochód po rozliczeniu pitu.

A jesli dochód nasz zostanie obnizony czy jestesmy w wstanie uzyskac kredyt hipoteczny a brakujaca cześc pinieądzy uzupełnic swoimi środkami ??

 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 3 z 4 (4 147 wyświetleń)

Re.: Dochód po rozliczeniu pitu.

@maria25 jeżeli dochód będzie na tyle niski, że nie będziemy mogli zaproponować kwoty o którą  zawnioskujesz przygotujemy decyzję dla kwoty niższej jeśli zdolność kredytowa na to pozwoli.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (4 111 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy