Odpowiedz

Analiza dokumentów

[ Edytowane ]

Witam,

Proszę o podpowiedź.

Czekałam na analizę wstępną 16 dni roboczych. Dostałam informację o doniesieniu dokumentów z ZUS (wynagrodzenie wypłacane w gotówce). Dostarczyłam je tego samego dnia. Dostarczyłam również aneks do umowy( awansowałam na wyższe stanowisko po powrocie z urlopu macierz.), i RMUA od pracodawcy za jeden miesiąc. Wcześniej przebyłam na urlopie macierzyńskim. O tym też dostarczyłam zaświadczenia z ZUS, ale wiadomo - było to świadczenie o wartości 60 % wynagrodzenia.

Nasz doradca zapewnił Nas, że ważne jest to, że wróciłam do pracy i to będzie się to liczyć do zdolności. Natomiast teraz dostałam zamiast decyzji ostatecznej wiadomość o kolejnych dokumentach tzn o aneksie do umowy i świadczeniu skąd ta różnica w składkach. Pomimo, że już to dałam do wglądu, ale chyba mój doradca tego nie przesłał do analityka.

Proszę o podpowiedz czy mamy nie liczyć na zapewnienia doradcy i skoro poszła jakaś informacja od analityka, że na razie jest brak zdolności z widocznych składek ZUS, i proszą o wyjaśnienia tego faktu skąd takie różnice. To czyli nie liczyć na pozytywną decyzję ? 

Czy skoro analiza wstępna poszła i wycena (robiona indywidualnie) i jest etap wniosku już na 5 poziomie czyli podemujemy decyzję (czekamy na dodatkowe dokumenty) mogę liczyć na to, że analityk weźmie pod uwagę, przyszłe dochody czyli że umowa jest na czas nieokreślony od 2015 r. i już wróciłam z urlopu macierzyńskiego ? 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (4 149 wyświetleń)

Re.: Analiza dokumentów

Analityk na każdym etapie może poprosić o dodatkowe dokumenty.
Niestety, nie mogę odnieść się do słów specjalisty z oddziału.
Jeżeli wniosek jest na ostatnim etapie oznacza to, że otrzymałaś wstępną analizę, która między innymi weryfikuje dochody.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 4 (4 089 wyświetleń)

Re.: Analiza dokumentów

[ Edytowane ]
Czyli jaki jest wynik tej analizy wstępnej ?
Bo przyznam się szczerze, że nie rozumiem już tego i tylko się stresuje, bo już niewiem na co liczyć.
Odpowiedz
0 Lajków
Nadia_
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
08-09-2018
Wiadomość 3 z 4 (4 047 wyświetleń)

Re: Re.: Analiza dokumentów

Niestety na forum nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Proszę Cię o kontakt ze specjalistą u którego był składany wniosek kredytowy. Powinien on udzielić Ci informacji na temat etapu wniosku kredytowego. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (3 929 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy