Odpowiedz

konto oszczędnościowe-nowe środki

Witam.

Prosiłbym o wyjaśnienie takiej sytuacji

Mam kwotę na kontach o łącznej wartości np. 50 tys. zł, i chciałbym założyć lokatę 2,5% na nowe środki oraz przelać dodatkowe 50tyś jako nowe środki na tą lokatę 2,5%. Czyli będę miał 50 tys. starych środków na zwykłej lokacie oraz 50 tyś. nowych środków na lokacie 2,5%.

   Co będzie w sytuacji kiedy te stare środki wypłacę po np. kilku dniach? Czy wtedy nowe środki przejmą rolę tych starych i będzie naliczany mniejszy % z lokaty?

coco-jumbo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
03-04-2016
Wiadomość 1 z 2 (8 611 wyświetleń)

Re.: konto oszczędnościowe-nowe środki

Dla promocji Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus (OKO Bonus) nowe środki wyliczamy w każdym dniu trwania umowy przez:
1) porównanie salda bieżącego tego konta z saldem początkowym,
2) ustalenie aktualnej wysokości nowych środków na OKO Bonus.

Przykład:

2 marca 2016 r. saldo początkowe dla Twoich produktów depozytowych w naszym banku wynosiło 50000 zł.
3 maja te pieniądze nadal są na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (OKO). Tego samego dnia zakładasz OKO Bonus, na które wpłacasz 50000 zł.
10 maja z konta oszczędnościowego wypłacasz 10000 zł. W związku z tym tego dnia kwota nowych środków wynosi 40000 zł, ponieważ saldo początkowe wynosiło 50000 zł. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (8 588 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry
We wtorek 9.04 otrzymałam decyzje ostateczna, w piątek podpisałam już umowę.
Trzymam kciuki, żeby u Państwa wszystko szybko i pomyślnie poszło

15-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Wyobraźcie sobie jak bardzo idiotyczna jest ta argumentacja o bezpieczeństwie związanym z nieujawnianiem danych kart w APLIKACJI XD Waszak wszyscy się zgodzimy, że zdecydowanie bardziej bezpieczne jes...

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy