Odpowiedz

konto oko

wiele dzisiaj słyszy się o atakach na konta przez hakerów- czy posiadając konto oko można założyć dodatkowe zabezpieczenie typu limit dzienny transakcji przelewu z oko na konto direct?+ dodatkowe hasło do przelewu?

Odpowiedz
0 Lajków
Mirekp
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
07-02-2019
Wiadomość 1 z 8 (7 325 wyświetleń)

Re: konto oko

W swojej bankowości możesz wprowadzić limit dzienny na przelewy. Zrobisz to wybierając: Dane i ustawienia/Bezpieczeństwo/Dzienny limit płatności internetowych. Podczas wykonywania przelewu, nawet własnego, system może poprosić Cię o wprowadzenie kodu autoryzacyjnego. Nie ma możliwości ustawienia hasła dla przelewów. 


Dodam, że bezpieczeństwo to dla nas priorytet, dlatego stosujemy najlepsze zabezpieczenia. Ważne, żebyś sam pamiętał o kilku rzeczach:

· nigdy nikomu nie podawaj pełnego hasła do bankowości internetowej, 

· nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł, 

· uważaj na fałszywe certyfikaty bezpieczeństwa, 

· sprawdź numer konta odbiorcy, zanim skopiujesz jego dane do przelewu.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 8 (7 270 wyświetleń)

Re: konto oko

jeżeli twierdzisz  że macie takie potężne zabezpieczenie w ing to mogę to rozwiązanie zaakceptować-pod warunkiem że jak się włamie haker na moje konto i je wyczyści - ING ZWRÓCI MI WSZYSTKIE OSZCZĘDNOŚCI ,ale czytam posty na ing i się okazuje że z OKO można każdą gotówkę przelać na inne konto niż tylko w ing I NIE NA SWOJE.-czyżby jakaś dziura w zabezpieczeniach , bo regulamin mówi co innego-cytuje posiadacz oko może tylko i wyłącznie przelać środki z OKO tylko i wyłącznie na swój rachunek w ing, a w rzeczywistości wg. zalogowanych jest inaczej.CZY NIE WARTO ZE STRONY ING ZABEZPIECZYĆ OKO DODATKOWYM ZABEZPIECZENIEM?

Odpowiedz
0 Lajków
Mirekp
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
07-02-2019
Wiadomość 3 z 8 (7 152 wyświetleń)

Re: konto oko

W naszym komunikacie napisaliśmy, że przelewy z kont oszczędnościowych można robić również w formie przelewu krajowego. Podsumowując przelew z konta oszczędnościowego można wykonać na konto w naszym banku (należące do właściciela konta lub osoby uprawnionej do tego rachunku) oraz do innych banków. Warunkiem jest to, że przelew krajowy zleci się na konto właściciela lub osoby upoważnionej do korzystania z Otwartego Konta Oszczędnościowego. 

Twoją sugestię dotyczącą dodatkowego zabezpieczenia przy przelewach z kont oszczędnościowych przekazałem do osób zajmujących się rozwojem naszej bankowości internetowej. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 4 z 8 (7 116 wyświetleń)

Re: konto oko

Ale wg. definicji oko ,konto to nie służy do płatności jak i przelewania na inne konta w innych bankach, tylko na przelewy w ing na własne konto,czyli coś tu jest ewidentnie ze strony ING nie dopracowane.Reasumując co innego mówi regulamin a co innego rzeczywistość.CYTUJE- Warunkiem jest to, że przelew krajowy zleci się na konto właściciela lub osoby upoważnionej do korzystania z Otwartego Konta Oszczędnościowego.I TU ZADAJE KOLEJNE PYTANIE -SKĄD ING WIE ŻE PRZELEWANE ŚRODKI Z OKO DO INNEGO BANKU SĄ PRZELEWANE NA KONTO WŁAŚCICIELA OKO?

Odpowiedz
0 Lajków
Mirekp
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
07-02-2019
Wiadomość 5 z 8 (7 109 wyświetleń)

Re: konto oko

W Moje ING, jak wykonujesz przelew z Otwartego Konta Oszczędnościowego, możesz skorzystać z opcji przelewu własnego lub przelewu zwykłego. 
W przypadku opcji przelewu własnego, zlecasz przelew na swoje konta, w naszym banku.
Jeśli chcesz wykonać przelew na swoje konto w innym banku, wybierasz opcję przelewu zwykłego. W formularzu wpisujesz dane odbiory przelewu. Potwierdzając przelew oświadczasz, że konto uznawane należy do osoby uprawnionej do dysponowania rachunkiem, z którego przelew jest wykonywany.  Taki komunikat znajdziesz w formularzu tego przelewu. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 6 z 8 (7 090 wyświetleń)

Re: konto oko

CYTUJE-Jeśli chcesz wykonać przelew na swoje konto w innym banku, wybierasz opcję przelewu zwykłego. W formularzu wpisujesz dane odbiory przelewu. Potwierdzając przelew oświadczasz, że konto uznawane należy do osoby uprawnionej do dysponowania rachunkiem, z którego przelew jest wykonywany.-DRZWI OTWARTE DLA HAKERA,ŻEBY WYCZYŚCIĆ OKO.Obecnie dla mnie każdy moderator  który  wypowiada się  w tym temacie przepisuje regułę z regulaminu,a rzeczywistość jest inna-ewidentnie  oko w ing  to ryzyko ,ponieważ każdemu hakerowi pozwoli wyczyścić konto oko bez problemu.W jednym z postów moderator napisał o ukryciu konta ,ale to chyba nie jest rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
Mirekp
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
07-02-2019
Wiadomość 7 z 8 (7 083 wyświetleń)

Re: konto oko

Mirekp Aby wykonać przelew z konta oszczędnościowego, osoba trzecia musiałaby mieć dostęp do Twoich danych do logowania. Dlatego ważne jest, abyś nie udostępniał nikomu tych informacji. 
Dodatkowo możemy poprosić o autoryzację każdego przelewu, który zlecasz w Moim ING.
Zachęcam Cię do zapoznania się z zasadami bezpieczeństwa dla bankowości internetowej. Artykuł znajdziesz tutaj. 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 8 z 8 (7 053 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy