Odpowiedz

Problem z logowaniem

Witam. Jakiś czas temu zastrzegłam konto bankowe łącznie z możliwością logowania się do konta online. Od jakiegoś czasu próbuje zmienić hasło ponieważ takie są procedury odlbokowania konta. Za każdym raz od kiedy to robię próbuje się zalogować nowym hasłem i za każdym razem dostaje powiadomienie ze hasło albo login są nieprawidłowe. próbuje zmienić hasło z wykorzystaniem i paszportu i numeru pesel ale nic nie działa. Byłam dzisiaj w banku i to tez nic nie pomogło. W dalszym ciągu nie mogę odzyskać dostępu do konta. Próbuje również aktywować aplikacje ale po wpisaniu mojego numeru pesel wyskakuje informacja „brak danych identyfikacyjnych klienta”. Bardzo proszę o pomoc bo oszaleje. Dziękuje
Odpowiedz
0 Lajków
swiebodaolga123
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
Lajki: 0
Wpisy: 1
Wiadomość 1 z 2 (976 wyświetleń)
Highlighted

Re: Problem z logowaniem

Chciałbym Ci pomóc, natomiast przez naszą Społeczność nie mamy żadnego dostępu do danych w naszych systemach. W tej sytuacji proszę Cię o kontakt z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 69 (infolinia jest czynna 24/7). Nasi specjaliści sprawdzą dla Ciebie co jest powodem Twoich utrudnień w logowaniu do bankowości internetowej. Jeżeli będzie to konieczne to zarejestrują odpowiednie zgłoszenie dla naszych analityków. 

---

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
Lajki: 116
Wpisy: 415
Wiadomość 2 z 2 (929 wyświetleń)